ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa aparatu do badania odporności wybarwień z łukową lampą ksenonową chłodzoną powietrzem

Zamawiający Instytut Technologii Bezpieczeństwa "moratex" (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa aparatu do badania odporności wybarwień z łukową lampą ksenonową…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 08:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Technologii Bezpieczeństwa "moratex"Łódź, Łódzkieopublikowano 17 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
25 sierpnia 2026, 08:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    17 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 sierpnia 2026 08:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatu do badania odporności wybarwień z łukową lampą ksenonową chłodzoną powietrzem.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 84 dni, a oferty oceniane są wyłącznie według ceny.

  • 3

    ZakresWarunek udziału wymaga należytego wykonania w ostatnich 3 latach trzech dostaw aparatu tego typu, każdej o wartości co najmniej 250 000,00 zł brutto.

  • 4

    Zakresopisie przedmiotu wskazano komorę klimatyczną do badań starzeniowych, bez podziału na części i bez opcji.

  • 5

    WarunkiZamawiający wymaga wraz z ofertą opisu oferowanego wykonania przedmiotu zamówienia, nie przewiduje wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail