Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PUPH Pietruszka , Daria Bartosik· Góramikrofirma
Wartość umowy
514 510 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
od 17 lipca 2026 do 16 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 514 510 zł – 639 550 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie oraz dostarczanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu z uwzględnieniem diet i kaloryczności

Zamawiający Szpital Chorób Płuc w Orzeszu (Orzesze, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie oraz dostarczanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala Chorób…”, wybierając ofertę wykonawcy PUPH Pietruszka , Daria Bartosik. Wartość umowy: 514 510 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szpital Chorób Płuc w OrzeszuOrzesze, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
514 510 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUPH Pietruszka , Daria Bartosik (Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 514 509,84 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 514 509,84 zł do 639 550,08 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 lipca 2026 r. do 16 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail