Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

MATERIAŁY OPATRUNKOWE

Zamawiający Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o. (Kutno, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „MATERIAŁY OPATRUNKOWE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

21 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KUTNOWSKI SZPITAL SAMORZĄDOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100974785

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościuszki 52

1.4.2.)Miejscowość

Kutno

1.4.3.)Kod pocztowy

99-300

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

24 3880202

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

nzoz.kss@szpital.kutno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.kutno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e0c8337-33c1-4bd0-9db5-29fe87e1c61d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394043

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00273246

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

MATERIAŁY OPATRUNKOWE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Plastry
1. Hypoalergiczny przylepiec o wysokiej przylepności wykonany z białej, miękkiej, elastycznej,mikroporowatej włókniny z nacięciem na papierze zabezpieczającym,wyposażonym w podziałkę metryczną 10m x 5 cm - 340 szt.
2. Plaster tkaninowy na podłożu bawełnianym pokryty hypoalergicznym klejem akrylowym posiadający ząbkowane brzegi , 9,1m x 5 cm (+/-2%) - 12op.x 6 szt.
3. Plaster tkaninowy na podłożu bawełnianym pokryty hypoalergicznym klejem akrylowym posiadający ząbkowane brzegi ,9,1 x 2,5 cm (+/-2%) - 60 op.x 12 szt.
4. Plaster jedwabny pokryty hypoalergicznym klejem akrylowym, posiadający ząbkowane brzegi ,9,1m x 5 cm (+/- 2%) - 72 op.x 6 szt.
5. Plaster jedwabny pokryty hypoalergicznym klejem akrylowym, posiadający ząbkowane brzegi , 9,1m x 2,5 cm (+/-2%) - 110 op.x 12 szt

3.9.)Główny kod CPV

33141112-8 - Plastry

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-08-14 do 2026-08-13

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POLMIL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

554-29-22-201

4.3.3.)Ulica

ul. Przemysłowa 8B

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

85-758

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7546,39 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00404352/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8212,21 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141112-8Plastry
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 240 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 074 825 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
253 240 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kutno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141112-8 (Plastry). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.