Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
371 320 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    90 297 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    199 130 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    81 893 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług polegających na utrzymaniu czystości budynków i pomieszczeń biurowych (siedzib) Spółki ADM oraz przyległych terenów zewnętrznych

Zamawiający Administracja Domów Miejskich "adm" Sp. z o.o. (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług polegających na utrzymaniu czystości budynków i pomieszczeń biurowych…”, wybierając ofertę wykonawcy Amlux Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 371 320 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
371 320 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Amlux Sp. z o.o. za łącznie 371 320,38 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090458507

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 1

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-011

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@adm.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.adm.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334578

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie usług polegających na utrzymaniu czystości budynków i pomieszczeń biurowych (siedzib) Spółki ADM oraz przyległych terenów zewnętrznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cdc58788-7c4e-4411-917e-3da1f11ac6bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393922

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312503

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

33/PA/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1: realizacja usług utrzymania czystości (sprzątania) budynków i pomieszczeń biurowych (siedziby) Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości przyległych terenów zewnętrznych (podwórzy, chodników, placów, terenów zielonych) – nieruchomości administrowanych przez Rejon Obsługi Mieszkańców Nr 2 zlokalizowanych w Bydgoszczy przy ul.:
▪ Techników 5 – siedziba Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 2 (ROM-2)
▪ Toruńska 36 – siedziba Rejonu Wspólnot Mieszkaniowych (RWM)

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

69842,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2: realizacja usług utrzymania czystości (sprzątania) budynków i pomieszczeń biurowych (siedziby) Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości przyległych terenów zewnętrznych (podwórzy, chodników, placów, terenów zielonych) – nieruchomości administrowanych przez Rejon Obsługi Mieszkańców Nr 3 zlokalizowanych w Bydgoszczy przy ul.:
▪ Gdańskiej 9
– siedziba Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 3 (ROM-3), Działu Mieszkaniowego oraz Działu Eksploatacji (ZE)
▪ Gdańskiej 30
– siedziba Działu Zamówień Publicznych (ZZP) oraz Działu Gospodarki Nieruchomościami (ZGN)
▪ Śniadeckich 1 – siedziba główna Spółki ADM (budynek frontowy i oficyna)

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

120047,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3: realizacja usług utrzymania czystości (sprzątania) budynków i pomieszczeń biurowych (siedziby) Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości przyległych terenów zewnętrznych (podwórzy, chodników, placów, terenów zielonych) – nieruchomości administrowanych przez Rejon Obsługi Mieszkańców Nr 4 zlokalizowanych w Bydgoszczy przy ul.:
▪ Modrzewiowej 23 – siedziba Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 4 (ROM-4)
▪ Paderewskiego 15 – siedziba Działu Windykacji

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

4.5.5.)Wartość części

90728,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90297,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167924,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90297,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amlux Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213039566

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90297 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199130,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

271944,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199130,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amlux Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213039566

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199130,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

81892,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

137701,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

81892,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amlux Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213039566

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

81892,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 921 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 603 zł1 498 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 272 120 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 603 zł
Mediana
554 921 zł
Górny kwartyl
1 498 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Administracja Domów Miejskich "adm" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 371 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Amlux Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.