Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zagospodarowanie terenu przy placu Centrum Kultury Gminy Markowa

Zamawiający Gmina Markowa (Markowa, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zagospodarowanie terenu przy placu Centrum Kultury Gminy Markowa”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MarkowaMarkowa, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MARKOWA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581809

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1399

1.4.2.)Miejscowość

Markowa

1.4.3.)Kod pocztowy

37-120

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

172265352

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@markowa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.markowa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-903c510a-6fde-4e89-aa4b-8e0d338bdcce

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393855

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00030940

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Zagospodarowanie terenu przy placu Centrum Kultury Gminy Markowa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn

„Zagospodarowanie terenu przy placu Centrum Kultury Gminy Markowa” 2. Zadanie realizowane w ramach programu „Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 – 2027 (PS WPR 2023 – 2027)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych) 3. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych robót budowlanych, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. W zakresie robót planuje się modernizację grzybka zlokalizowanego na działce 1685 położonej w miejscowości Markowa. Modernizacja obiektu polega m.in. na modernizacji pokrycia dachowego, elementów stalowych konstrukcji, barierek i poręczy, podłogi głównej i podłogi sceny i zaplecza technicznego (w tym izolacja fundamentów). Wykonanie pochylni umożliwiającej komunikację bez barier z poziomu parkingu na podłogę główną obiektu. Modernizacja obejmuje również elementy wykończeniowe, oświetlenie obiektu i zakup wraz z montażem elementów małej architektury zagospodarowania terenu w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu na działkach 1686/1 oraz 168/1. 5. Minimalny okres gwarancji i rękojmi za wady: minimum 36 miesięcy – roboty budowlane, wyposażenie 6. Zakres zamówienia został określony w przedmiarach robót oraz szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 7. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych [art. 100 ust 1] – Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz przedmiarze robót.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45262680-1 - Spawanie

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

44212317-4 - Konstrukcje rusztowań

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

100 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Klucz Budowy - Budownictwo Kubaturowe Adrian Kluczny

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922321153

4.3.3.)Ulica

ul. 3 Maja 44

4.3.4.)Miejscowość

Radymno

4.3.5.)Kod pocztowy

37-550

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

241951,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00129721/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Protokół konieczności z dnia 25.05.2026 r. sporządzony przez Wykonawcę i zaakceptowany przez Zamawiającego. Stwierdzono konieczność wykonania robót nieujętych w pierwotnym zakresie prac.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Konieczność wykonania prac wykraczających poza zakres projektu i treści umowy, tj. wykonanie prac tynkarskich w pomieszczeniu pod sceną, wykonanie hydroizolacji ścian zewnętrznych z drenażem, piaskowanie konstrukcji stalowej, impregnacja wstępna przed olejowaniem.
Termin wykonania zamówienia - 150 dni od dnia podpisania umowy

5.4.6.)Wartość zmiany

36278,89

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

278229,89 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Markowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Markowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.