Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 758 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup materiałów do prowadzenia warsztatów tematycznych oraz szkoleń

Zamawiający Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup materiałów do prowadzenia warsztatów tematycznych oraz szkoleń”, wybierając ofertę wykonawcy part-AD Artur Dyrda. Wartość umowy: 13 758 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o.Rzeszów, Podkarpackieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
13 758 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy part-AD Artur Dyrda (Maków Podhalański), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 758,35 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail