Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
337 496 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    225 505 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cześć II – Dostawa konserw rybnych Lp. Nazwa artykułu i opis j.m. Ilość Kod CPV 1. Paprykarz szczeciński 300-330g z samootwieraczem Zawartość ryby w tym ryby rozdrobnionej nie mniej niż 30 % kg - 9 000 CPV 15243000-3 2. Śledź w pomidorach 3
    Wartość umowy
    111 990 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych do jednostek penitencjarnych okręgu lubelskiego.

Zamawiający Areszt Śledczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych do jednostek penitencjarnych okręgu…”, wybierając ofertę wykonawcy KONSHURT M. Kasprzyk Spółka Komandytowa. Łączna wartość umów: 337 496 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Areszt Śledczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
337 496 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma KONSHURT M. Kasprzyk Spółka Komandytowa za łącznie 337 495,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590444

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poludniowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-482

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

817104400

1.5.8.)Numer faksu

817445715

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_lublin@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ssdip.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-767bc868-e66c-4903-a832-838614c3cc0b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych do jednostek penitencjarnych okręgu lubelskiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-767bc868-e66c-4903-a832-838614c3cc0b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393638

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00011894/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych do jednostek penitencjarnych okręgu lubelskiego.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330428

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.7.2026.RS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

333430,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć I - Dostawa konserw mięsnych
Lp. Nazwa artykułu i opis j.m. Ilość Kod CPV
1. Konserwa turystyczna 300g z samootwieraczem
Zawartość mięsa wieprzowego lub wołowego w tym oddzielanego mechanicznie oraz podrobów i skór nie mniej niż 20% dopuszczalny dodatek mięsa i skór z kurczaka lub indyka w tym również mięsa oddzielanego mechanicznie. - kg 8 900 CPV 15131000-5
2. Przysmak śniadaniowy 300g z samootwieraczem
Zawartość mięsa wieprzowego lub wołowego w tym oddzielanego mechanicznie oraz podrobów i skór nie mniej niż 20% dopuszczalny dodatek mięsa i skór z kurczaka lub indyka w tym również mięsa oddzielanego mechanicznie. - kg 7 150 CPV 15131000-5
3. Pasztet konserwa 300g z samootwieraczem
Zawartość mięsa z kurczaka w tym oddzielanego mechanicznie nie mniej niż 15% Dopuszczalny dodatek mięsa, podrobów i skór wieprzowych oraz z kurczaka lub indyka. - kg 8 600 CPV 15131310-1
4. Pasztet drobiowy alupack 110-130g
Łączna zawartość mięsa z kurczaka w tym oddzielanego mechanicznie oraz podrobów i skór z kurczaka nie mniej niż 30%. Niedopuszczalne dodatki mięsa wieprzowego. Opakowanie alupack umożliwiające otwarcie bez użycia otwieracza. - kg 1 360 CPV 15131310-1

4.5.3.)Główny kod CPV

15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15131310-1 - Pasztety

4.5.5.)Wartość części

240424,17 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć II – Dostawa konserw rybnych
Lp. Nazwa artykułu i opis j.m. Ilość Kod CPV
1. Paprykarz szczeciński 300-330g z samootwieraczem
Zawartość ryby w tym ryby rozdrobnionej nie mniej niż 30 % kg - 9 000 CPV 15243000-3
2. Śledź w pomidorach 300-330g z samootwieraczem
Zawartość śledzia w konserwie nie mniej niż 55% - kg 1 750 CPV 15241200-1

4.5.3.)Główny kod CPV

15243000-3 - Przetwory z ryb

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15241200-1 - Śledź przetworzony lub konserwowany

4.5.5.)Wartość części

109677,75 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225505,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

305231,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225505,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSHURT M. Kasprzyk Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492207845

7.3.3)Ulica

Korfantego 26

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225505,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111990,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

137817,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111990,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSHURT M. Kasprzyk Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492207845

7.3.3)Ulica

Korfantego 26

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111990,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131000-5Konserwy i przetwory z mięsa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 337 496 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131000-5 (Konserwy i przetwory z mięsa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KONSHURT M. Kasprzyk Spółka Komandytowa (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.