Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1239, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wykonanie umowyBieżące
14 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000327853 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Królowej Jadwigi 27/39 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-871 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rzp@awf.poznan.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.awf.poznan.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0b2748eb-03c1-11ef-b81b-aebd110f5279 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00393039 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | S 83/2024 249656-2024 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Szczegółowy opis przedmiot zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-07-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 24 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | SEKRET Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5992707684 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Husarska 20-22 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gorzów Wlkp. |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1260085,20 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | OJ S 137/2024 426539-2024 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 5 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Nieobecność pracownika Zamawiającego. Rozszerzenie zakresu zamówienia uzasadnione jest zapewnieniem czystości na obiekcie. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Rozszerzenie zakresu zamówienia o wykonywanie usługi sprzątania w Domu Studenta w Gorzowie Wlkp. Czynności związane z tym obiektem będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 14, świadczenie usługi będzie odbywać się max przez 3 miesiące, jednak z możliwością wcześniejszego zaniechania wykonywania tych czynności z uwagi na powrót pracownika Zamawiającego ze zwolnienia. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 47,97 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Nieobecność pracownika Zamawiającego. Rozszerzenie zakresu zamówienia uzasadnione jest zapewnieniem czystości na obiekcie. Pracownik, który był na zwolnieniu chorobowym wypowiedział umowę o pracę. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Rozszerzenie zakresu zamówienia o wykonywanie usługi sprzątania w Domu Studenta w Gorzowie Wlkp. Czynności związane z tym obiektem będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 14, świadczenie usługi będzie odbywać się od 09.06.2025r do 30.06.2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 47,97 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Rozszerzenie zakresu zamówienia jest uzasadnione koniecznością zapewnienia czystości w obiekcie. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Rozszerzenie zakresu zamówienia o wykonywanie usługi sprzątania w Domu Studenta w Gorzowie Wlkp. o świadczenie tych usług przez drugą osobę w ww. obiekcie. Czynności związane z tym obiektem będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 10, świadczenie usługi będzie odbywać się od 08.05.2026r. do 30.06.2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 47,97 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 4 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Rozszerzenie zakresu zamówienia jest uzasadnione koniecznością zapewnienia czystości w obiektach Zamawiającego w Gorzowie Wlkp. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Świadczenie usługi odbywać się będzie w okresie od dnia 02.07.2026r. do 31.07.2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 52003,51 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 5 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Rozszerzenie zakresu zamówienia jest uzasadnione koniecznością zapewnienia czystości w obiekcie Domu studenta w Gorzowie Wlkp. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Świadczenie usługi odbywać się będzie w okresie od dnia 01.07.2026r. do 31.07.2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 47,97 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1363970,48 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.