Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
313 313 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 313 313 zł – 387 934 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 340415W w Gminie Pułtusk.

Zamawiający Gmina Pułtusk (Pułtusk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 340415W w Gminie Pułtusk”, wybierając ofertę wykonawcy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk. Wartość umowy: 313 313 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PułtuskPułtusk, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
313 313 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk (Kacice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 313,31 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 313 313,31 zł do 387 933,97 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pułtusk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377907

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 41

1.5.2.)Miejscowość

Pułtusk

1.5.3.)Kod pocztowy

06-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@pultusk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pultusk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej nr 340415W w Gminie Pułtusk.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-04e65860-0c72-4315-ae3a-08bd8789cdac

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392950

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00011477/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Przebudowa drogi gminnej nr 340415W w Gminie Pułtusk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00313359

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 340415W w Gminie Pułtusk”. Inwestycja polegać będzie na przeprowadzeniu robót obejmujących w szczególności:
 roboty przygotowawcze,
 rozbiórka istniejących nawierzchni,
 roboty ziemne,
 wykonanie nawierzchni,
 wykonanie oznakowania drogowego,
 uporządkowanie terenu budowy.
Zakres robót do wykonania w ramach zadania został zawarty w niniejszym opisie, dokumentacji i przedmiarach robót.
UWAGA: Projekt zawiera szerszy zakres robót. Przedmiotem przetargu jest zakres określony w przedmiarze robót.
Niemniej jako nadrzędne należy traktować opis i dokumentację techniczną, a dołączone przedmiary traktować należy jako pomocnicze w celu czytelnego wydzielenia zakresu robót do wykonania w ramach zadania.
Roboty należy realizować zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną oraz istotnymi postanowieniami umowy.
Wykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia prac z zachowaniem warunków bezpieczeństwa obiektu i jego użytkowników.
Inwestycja finansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniona dokumentacja załącznik Nr 1 do SWZ oraz istotne postanowienia umowy (projekt umowy)– załącznik Nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

313313,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

387933,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

313313,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5680001394

7.3.4)Miejscowość

Kacice

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

313313,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pułtusk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pułtusk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 313 313 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk (Kacice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.