Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup i wdrożenie systemu klasy SIEM w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Powiat Radomski (Radom, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i wdrożenie systemu klasy SIEM w ramach projektu grantowego Cyberbezpieczny…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat RadomskiRadom, Mazowieckieopublikowano 14 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Radomski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223110

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

48 3655801

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spradom.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spradom.finn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392905

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00384150

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że wykonał należycie, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej 2 zadania z których każde polegało na dostawie, wdrożeniu tj. instalacji i konfiguracji komercyjnego, własnościowego systemu zarządzania logami lub systemu klasy SIEM/XDR, niewykorzystującego jako podstawowego rozwiązania systemu udostępnianego na licencji Open Source lub Source Available, o wartości zadania nie mniejszej niż 250 000,00 zł brutto każde, zrealizowane na rzecz jednostek samorządu terytorialnego lub ich jednostek organizacyjnych, w szczególności gmin, powiatów, województw lub miast na prawach powiatu. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. „ 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że wykonał należycie, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej 2 zadania z których każde polegało na dostawie, wdrożeniu tj. instalacji i konfiguracji komercyjnego, własnościowego systemu zarządzania logami lub systemu klasy SIEM/XDR, niewykorzystującego jako podstawowego rozwiązania systemu udostępnianego na licencji Open Source lub Source Available, o wartości zadania nie mniejszej niż 250 000,00 zł brutto każde, lub co najmniej jedno zadanie polegające na dostawie, wdrożeniu tj. instalacji i konfiguracji komercyjnego, własnościowego systemu zarządzania logami lub systemu klasy SIEM/XDR, niewykorzystującego jako podstawowego rozwiązania systemu udostępnianego na licencji Open Source lub Source Available, o wartości zadania nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto, przy czym co najmniej jedno z wykazanych zadań powinno być zrealizowane na rzecz jednostki sektora finansów publicznych, podmiotu wykonującego zadania publiczne lub podmioty z udziałem Skarbu Państwa

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-18 10:00 Po zmianie: 2026-08-19 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-18 10:30 Po zmianie: 2026-08-19 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-16 Po zmianie: 2026-09-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Radomski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.