AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Termomodernizacja budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach

Zamawiający Powiat Wieluński (Wieluń, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Termomodernizacja budynków Specjalnego…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat WieluńskiWieluń, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 14 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 10:00
1d 1h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla termomodernizacji budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach w zakresie potrzebnym do procedury administracyjnej i robót budowlano-instalacyjnych.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 1 miesiące, zamówienie nie jest podzielone na części ani objęte opcjami.

  • 3

    WarunkiWarunki udziału są ograniczone do spełnienia wymagań formalnych i złożenia oświadczeń oraz dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia, w tym o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.

  • 4

    RyzykoWykonawca udzieli 5 lat gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia od dnia odbioru końcowego, a zmiana umowy jest dopuszczalna m.in. w razie siły wyższej, zmian przepisów, nowych podwykonawców lub następstwa prawnego Wykonawcy.

    Źródło: 2026.08.14 SWZ
  • 5

    ZakresWynagrodzenie ma charakter ryczałtowy, płatność nastąpi przelewem w terminie do 30 dni od złożenia faktury po odbiorze kompletnej dokumentacji z decyzją o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku sprzeciwu.

    Źródło: 2026.08.14 SWZ

Kontekst Atlasu

  • To ponowione postępowanie: poprzednie podejście do tego zamówienia unieważniono.
  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 35% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail