Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja bocznej klatki schodowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i ppoż. w budynku Starostwa (Dostępny samorząd 2.0)

Zamawiający Powiat Szczecinecki (Szczecinek, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja bocznej klatki schodowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjnego,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat SzczecineckiSzczecinek, Zachodniopomorskie (powiat Szczecinecki →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT SZCZECINECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920877

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warcisława IV 16

1.4.2.)Miejscowość

Szczecinek

1.4.3.)Kod pocztowy

78-400

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiat.szczecinek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiatszczecinecki.bip.net.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9a395e68-b075-4b7c-b661-93985b9b3b0c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392380

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00162913

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przedsięwzięcie grantowe pn. "Dostępny Powiat Szczecinecki" realizowane jest w ramach projektu grantowego pn. "Dostępny samorząd 2.0" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja bocznej klatki schodowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i ppoż. w budynku Starostwa (Dostępny samorząd 2.0)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja bocznej klatki schodowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i ppoż. w budynku Starostwa (Dostępny samorząd 2.0).
2. Inwestycja zlokalizowana jest w budynku Starostwa Powiatowego w Szczecinku, przy ul. Warcisława IV 16, na działce nr 185 obręb Szczecinek 20 i dotyczy klatki schodowej K2 (Wydział Komunikacji).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
a) Robót rozbiórkowych, polegających m.in. na rozbiórce fragmentów istniejących ścianek działowych, przebiciu otworów instalacyjnych, wykuciu z muru ościeżnic drewnianych, rozbiórce posadzek z płytek ceramicznych oraz z desek oraz stopni drewnianych, skuciu okładzin ściennych i usunięciu gruzu. Przed przystąpieniem do robót rozbiórkowych należy przeprowadzić szczegółowe badanie konstrukcji oraz stanu technicznego poszczególnych elementów budynku, rozpoznać jego otoczenie i ustalić metodę rozbiórki.
b) Robót remontowych bocznej klatki schodowej, mających na celu dostosowanie jej do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami oraz do obowiązujących przepisów prawa. Modernizacja będzie polegać w szczególności na:
-zabezpieczeniu konstrukcji schodów przeciwpożarowo zgodnie z zaleceniami ekspertyzy ppoż.-załącznik nr 3 do SWZ,
-wykonanie remontu schodów, polegającego na wzmocnieniu konstrukcji, wykonaniu podłogi i schodów z płyt OSB, likwidacji wystających „nosków” na schodach, okładzinach schodów, podestów i spoczników z płytek gresowych
-wymianie balustrady oraz montażu pochwytu na wspornikach,
-wymianie istniejących drzwi na drzwi przeciwpożarowe,
-wykonaniu szpachlowania, tynków i gładzi gipsowej na ścianach i sufitach oraz ich malowaniu,
-wykonaniu tynków mozaikowych,
-wykonaniu oddymienia klatki schodowej poprzez montaż klapy oddymiającej w dachu i instalacji oddymiającej,
-wykonanie oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i oznakowania ppoż.
-wykonanie wypustów instalacji elektrycznych i sterujących do opraw oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, a także wypusty do zdalnego sterowania drzwiami wejściowymi. Wypusty z zapasem zakończyć należy na korytarzu w poziomie parteru w puszkach instalacyjnych. Montaż urządzeń zostanie zrealizowany w kolejnym etapie inwestycji.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Syczewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6731070828

4.3.3.)Ulica

Kościuszki 36

4.3.4.)Miejscowość

Szczecinek

4.3.5.)Kod pocztowy

78-400

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

261260,33 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00231065/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

261260,33 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Szczecinecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecinek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.