Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego
Zamawiający Uniwersytet Opolski (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=213, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wykonanie umowy
13 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 sierpnia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET OPOLSKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001382 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Mikołaja Kopernika 11 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Opole |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 45-040 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@uni.opole.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ff5d02d5-3a75-4ce0-9346-0d4159bf1302 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00392359 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026-OJS054-00187515 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | ze względu na zbyt dużą ilość znaków nazwa projektu została wskazana w dokumentacji postępowania |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do stref studenckich dla Uniwersytetu Opolskiego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 3 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do strefy studenckiej przy Sali 045 w Collegium Salutis Humanae |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39516100-3 - Meble tapicerowane 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 21 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | SIGMA Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7540026449 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Niemodlińska 87 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Opole |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 45-864 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 59898,54 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026-OJS103-00372846 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 59898,54 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia
medyczne – Uniwersytet Opolski, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane
z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć
na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania
Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0001/25/KPO/3519/2025/207 z dnia 22.07.2025 r. o objęcie
wsparciem ze środków Planu rozwojowego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.