ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Nowa Karczma w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Zamawiający Gmina Nowa Karczma (Nowa Karczma, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej…”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 08:45. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Nowa KarczmaNowa Karczma, Pomorskie (powiat Kościerski →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
24 sierpnia 2026, 08:45
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena95%Okres gwarancji5%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 24 sierpnia 2026 08:45
  2. Zmiana ogłoszenia

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, stworzenie, wdrożenie i utrzymanie systemu bezpieczeństwa danych obejmującego sprzęt informatyczny i oprogramowanie dla Gminy Nowa Karczma w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje m.in. UTM dla szkół, serwer, macierz dyskową, trzy typy NAS, tokeny bezpieczeństwa, osobisty klucz uwierzytelniający, backup dla 2 serwerów fizycznych i 4 wirtualnych, SIEM, DLP dla 50 użytkowników, monitorowanie infrastruktury i szyfrowanie e-maili.

  • 3

    WarunkiWarunki udziału obejmują doświadczenie w rozwiązaniach cyberbezpieczeństwa z serwerem i macierzą, osobne zamówienia na serwer, NAS lub macierz, SIEM i DLP oraz środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości min. 300 000 zł.

  • 4

    RyzykoWadium wynosi 5 000 zł i zamawiający przewiduje wymagania związane z zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail