ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Zamawiający Politechnika Warszawska (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika WarszawskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 201 056 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena65%Wizualizacja35%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00
  2. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2026

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

  • 2

    ZakresZamówienie jest jednorazowe, ma być wykonane w dniu 2026-10-13 i nie obejmuje opcji ani części.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi wykazać ubezpieczenie OC na minimum 200 000,00 zł oraz doświadczenie: co najmniej 5 usług kompleksowej obsługi technicznej uroczystości po minimum 200 000,00 zł brutto każda, w tym 2 w obiektach zabytkowych, reprezentacyjnych lub z ograniczeniami montażowymi.

  • 4

    WarunkiNie wymagano wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a umowa może być zmieniana w przypadkach wskazanych w art.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 13 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001554

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-661

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp.elka@pw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pw.edu.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87c93da1-08ed-4a9c-a0e7-aee5b37adf22

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00055362/37/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.148 Kompleksowa pbsługa techniczna uroczystości jublieuszowej 75 lecia WEiTI

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

pkt 13 SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WEiTI/31/ZP/2026/1030

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa techniczna uroczystości jubileuszowej z okazji 75-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

4.2.6.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-10-13 do 2026-10-13

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

65

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wizualizacja

4.3.6.)Waga

35

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia (polica OC) na sumę gwarancyjną minimum 200 000,00 złotych (słownie: dwieście tysięcy złotych). Jeśli okres ubezpieczenia OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, kończy się przed terminem realizacji zamówienia, Wykonawca przedłuży ubezpieczenie OC, zachowując jego ciągłość przez okres realizacji zamówienia i przedstawi odpowiedni dokument Zamawiającemu.
4)zdolności technicznej lub zawodowej
A.
W zakresie doświadczenia.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał następujące doświadczenie: należycie wykonał a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 5 (pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli czas prowadzenia działalności jest krótszy-w tym okresie, co najmniej 5 (pięć) usług wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumentu wystawione przed podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane lub są wykonywane. Jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych – referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie, dokumenty powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
Za usługi Zamawiający rozumie usługi o określonym poniżej zakresie i wartości:
Co najmniej 5 usług polegających na kompleksowej obsłudze technicznej uroczystości o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto każda, w tym co najmniej 2 (dwie) usługi zrealizowane w obiektach zabytkowych, reprezentacyjnych lub objętych szczególnymi ograniczeniami montażowymi i organizacyjnymi

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

4. W warunkach określonych w art. 455 uPzp Strony dopuszczają możliwość zmian w umowie po stronie Wykonawcy m.in.
1) w przypadku, gdy Wykonawcę, któremu Zamawiający udzielił zamówienia ma zastąpić nowy Wykonawca w wyniku połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji lub nabycia dotychczasowego Wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa, o ile nowy Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niego podstawy wykluczenia oraz nie pociąga to za sobą innych istotnych zmian umowy;
2) w przypadku, gdy konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć oraz wartość zmiany nie przekracza 50% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie
Wprowadzenie powyższej zmiany wymaga podpisania aneksu za zgodą obydwu Stron.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-21 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-21 09:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Politechnika Warszawska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.