Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
321 477 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 29 sierpnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów na wydarzenie pn. 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw

Zamawiający PL.2012+ Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów na wydarzenie pn. 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw”, wybierając ofertę wykonawcy Polski Związek Motorowy. Wartość umowy: 321 477 zł.

Zamawiający: PL.2012+ Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
321 477 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Polski Związek Motorowy (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 321 477,40 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PL.2012+ Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141171910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Ks. J. Poniatowskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-901

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marta.zacharewicz@2012plus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pgenarodowy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie nieruchomością

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów na wydarzenie pn. 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92f4a9df-fdf5-4019-8fe1-911702205244

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Polski Związek Motorowy posiada wyłączne prawa do organizacji wydarzenia pn. 2026 BOLL FIM Speedway World Cup – Warsaw.

W związku z powyższym wskazany Wykonawca jest jedynym podmiotem, od którego Zamawiający może zakupić bilety na niniejsze wydarzenie.

W świetle powyższego w ocenie Zamawiającego spełnione zostały przesłanki zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy Prawo zamówień publicznych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZ/IV/35/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup biletów na wydarzenie pn. 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw odbywające się w dniu 29 sierpnia 2026 r. na PGE Narodowym w Warszawie.
Zamawiający zakupi bilety w następujących kategoriach:
1) bilety do Lóż VIP na 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw dla stałych najemców lóż VIP,
2) bilety do lóż VIP na 2026 BOLL FIM Speedway World Cup - Warsaw dla klientów jednorazowych lub posiadających pakiet eventów,
3) bilety relacyjne dla partnerów PGE Narodowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

22459000-2 - Bilety

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

321477,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Polski Związek Motorowy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

007014940

7.3.3)Ulica

ul. Kazimierzowska 66

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

321477,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

PL.2012+ Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 321 477 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22459000-2 (Bilety). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Polski Związek Motorowy (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.