Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
682 560 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena40%Czas reakcji20%Dodatkowe mycie okien20%System/aplikacja (z możliwością zgłaszania i dokumentowania sytuacji nagłych) do monitorow20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzątanie w pomieszczeniach i budynkach zlokalizowanych przy ul. Chełmskiej 21, al. Lotników 1 i Puławskiej 61 w Warszawie

Zamawiający Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzątanie w pomieszczeniach i budynkach zlokalizowanych przy ul. Chełmskiej 21, al.…”, wybierając ofertę wykonawcy D.Z. Sylwia Typek. Wartość umowy: 682 560 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i FabularnychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
682 560 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy D.Z. Sylwia Typek (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 682 559,96 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 850 161,24 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

1.3.)Oddział zamawiającego

WFDiF

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384561270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chełmska 21

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-724

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@wfdif.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wfdif.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wfdif.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprzątanie w pomieszczeniach i budynkach zlokalizowanych przy ul. Chełmskiej 21, al. Lotników 1 i Puławskiej 61 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-009e8087-e3c8-48ba-86d3-f9cfa1898089

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392025

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00092037/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Sprzątanie w pomieszczeniach i budynkach zlokalizowanych przy ul. Chełmskiej 21, al. Lotników 1 i Puławskiej 61 w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00337766

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

P/5/2026/DZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

752000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług porządkowych polegających na utrzymaniu porządku i czystości w pomieszczeniach budynków biurowych, magazynowych i produkcyjnych w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21, Puławskiej 61 i al. Lotników 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

850161,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

682559,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

D.Z. Sylwia Typek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9211734643

7.3.3)Ulica

Aleksandra Prystora, nr 3a, lok. 20,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-497

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

682559,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 000 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 461 462 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 235 063 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
553 000 zł
Górny kwartyl
1 461 462 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 682 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: D.Z. Sylwia Typek (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.