ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Roboty ziemne polegające na oczyszczaniu i odmulaniu dwóch zbiorników wodnych (stawów) w parku w Cieszkowie

Zamawiający Gmina Cieszków (Cieszków, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Roboty ziemne polegające na oczyszczaniu i odmulaniu dwóch zbiorników wodnych (stawów) w…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CieszkówCieszków, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót ziemnych polegających na oczyszczaniu i odmulaniu dwóch zbiorników wodnych oraz cieku łączącego stawy w zabytkowym Parku w Cieszkowie.

  • 2

    RyzykoWarunek udziału spełnia wykonawca, który w ostatnich 5 latach wykonał co najmniej 1 robotę budowlaną polegającą na budowie, przebudowie, regulacji lub odmulaniu albo oczyszczaniu zbiorników wodnych lub cieków wodnych; w ocenie ofert liczą się cena i okres gwarancji.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje prace pomiarowe, wykaszanie roślin, usuwanie roślin i drzew z dna oraz brzegów, usuwanie zatorów, wydobycie namułów i rumoszu oraz transport urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 3 km.

  • 4

    ZakresWykonawca musi prowadzić roboty zgodnie z operatem wodno-prawnym i z zachowaniem ochrony substancji zabytkowej oraz istniejącego drzewostanu, a transport wymaga szczelnych skrzyń ładunkowych.

  • 5

    RyzykoOkres realizacji zamówienia trwa do 2026-10-30, a zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 41% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,9 ofert na postępowanie przy 36 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CIESZKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934680

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

GRUNWALDZKA 41

1.5.2.)Miejscowość

Cieszków

1.5.3.)Kod pocztowy

56-330

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ug.cieszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cieszkow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty ziemne polegające na oczyszczaniu i odmulaniu dwóch zbiorników wodnych (stawów) w parku w Cieszkowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6e9f0535-2f89-43fa-863b-d14f3836616e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016593/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Rewitalizacja zabytkowego parku w Cieszkowie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.cieszkow.pl/m,112,przetargi.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza „Formularz do komunikacji” dostępnego na platformiezakupowej.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegóły w pkt 8 SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE.L Nr 119, str.1), zwanego dalej „RODO” informuje się, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Cieszków, ul. Grunwaldzka 41, 56-330 Cieszków, e-mail sekretariat@ug.cieszkow.pl, tel: 713848102
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: rodo@lege.olawa.pl
3. Każda organizacja przystępująca do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podaje swoje dane dobrowolnie. Jednakże bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.
4. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom wyłącznie upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
7. Dane osobowe będą przechowywane zgodnie z wymogami archiwizacji danych.
8. Istnieje prawo dostępu do podanych danych osobowych oraz ich sprostowania, uzupełnienia, ograniczenia, przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.
9. Istnieje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w razie niezgodnego z prawem przetwarzania danych.
10. Dane nie będą służyć do profilowania.
11. Posiada Pani/Pan:
−na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
−w przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia 2016/679, wyma-gałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania do-datkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postę-powania o udzielenie zamówienia publicznego;
−na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; (skorzystanie z prawa do spro-stowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp. oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
−na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony praw-nej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicz-nego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
−wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego;
−prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
12. Nie przysługuje Pani/Panu:
−w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
−prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegóły w pkt 40 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

FZ.271.1.10.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót ziemnych polegających na oczyszczaniu i odmulaniu dwóch zbiorników wodnych (stawów) oraz cieku łączącego stawy, zlokalizowanych na terenie zabytkowego Parku w miejscowości Cieszków (dz. nr ew.: 310/5, 310/6 obręb 0003 Cieszków).

Podstawowe parametry obiektów
● Staw nr 1: Powierzchnia: 0,27 ha
● Staw nr 2: Powierzchnia: 0,31 ha

Szczegółowy zakres prac:
W ramach prac utrzymaniowych i robót ziemnych w obrębie zbiorników wodnych i cieku, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania następujących czynności:
● Prace pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych na trasie strumienia;
● Wykaszanie roślin z brzegów cieku i stawów;
● Usuwanie roślin pływających i korzeniących się w dnie;
● Usuwanie drzew i krzewów porastających dno oraz brzegi stawów i cieku
● Usuwanie przeszkód naturalnych oraz wynikających z działalności człowieka, a także zatorów utrudniających swobodny przepływ wód;
● Wydobycie namułów i rumoszu (odmulanie) z dna zbiorników i cieku za pomocą sprzętu me-chanicznego;
● Załadunek i transport wydobytego urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 3 km. (Zamawiający informuje, że transport urobku możliwy jest z wykorzystaniem sieci dróg gminnych. Wykonawca zobowiązany jest do zaplanowania trasy przejazdu w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem ograniczeń tonażowych obowiązujących na drogach gminnych.) Z uwagi na specyfikę wydo-bywanego materiału (silnie nawodniony muł/osad), transport musi odbywać się wyłącznie po-jazdami samowyładowczymi posiadającymi szczelne skrzynie ładunkowe, które uniemożliwią wyciek wody i błota na jezdnię.

Dodatkowe informacje
Zamawiający zabezpieczy oraz wydzieli plac budowy na potrzeby realizacji przedmiotowej inwestycji.
Wszystkie prace ziemne muszą być prowadzone z należytą starannością, z poszanowaniem substancji zabytkowej i krajobrazowej założenia parkowego. Prace należy prowadzić z zachowaniem wytycznych obowiązującego „Operatu wodno-prawnego dla stawów parkowych w Cieszkowie”.
Z uwagi na zabytkowy charakter terenu oraz obecność istniejącego drzewostanu, dojazdy sprzętu ciężkiego i prace zmechanizowane mogą odbywać się wyłącznie w sposób ograniczający ryzyko uszkodzenia systemów korzeniowych, ze szczególnym uwzględnieniem zapisów projektowych dotyczących ochrony zieleni na czas budowy.

Szczegółowy sposób wykonania określa Projekt techniczny pn. PRZEBUDOWA PARKU W CIESZKOWIE DLA ZADANIA PN. REWITALIZACJA TERENU PARKU W MIEJSCOWOŚCI CIESZKÓW sporządzone przez LANDSCAPE STUDIO ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU z Głoskowa z dnia 07.10.2025r, stanowiący załącznik do niniejszej SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90513600-2 - Usługi usuwania osadów

90913000-0 - Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy ocenie ofert i wyborze oferty najkorzystniejszej zamawiający będzie
postępować zgodnie z wymaganiami ustawy. Kryterium oceny ofert jest cena 60 pkt , okres udzielonej gwarancji 40 pkt. Zamawiający udzieli zamówienia publicznego temu Wykonawcy, którego oferta nie zostanie odrzucona i otrzyma największą łączną liczbę punktów. Wszystkie obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku lub z większą dokładnością umożliwiającą wybór najkorzystniejszej oferty. Ocena ofert będzie dokonywana w skali od 0 do 100 punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

21.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
21.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej,
o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Wymagane doświadczenie zawodowe Wykonawcy: o udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej 1 robotę budowlaną polegającą na budowie, przebudowie, regulacji lub odmulaniu/oczyszczaniu zbiorników wodnych lub cieków wodnych.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Szczegóły w pkt 12 SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Szczegóły w pkt 12 SWZ

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

23.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, występując w postępowaniu m.in. w formie konsorcjum lub spółki cywilnej.
23.2. Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
23.3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia przedłożą wraz z ofertą stosowne
pełnomocnictwo. Nie dotyczy to spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego z pełnomocnikiem.
23.4. Pełnomocnictwo, o którym mowa powyżej, może wynikać albo z dokumentu pod taką nazwą albo
z umowy podmiotów wspólnie składających ofertę (dołączonej do oferty).
23.5. Oferta musi być podpisana w taki sposób, aby prawnie zobowiązywała wszystkich wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
23.6. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia (żaden z wykonawców wspólnie składających ofertę nie może podlegać wykluczeniu z postępowania, co oznacza, iż oświadczenie w tym zakresie musi złożyć każdy z wykonawców składających ofertę wspólną; oświadczenie o spełnianiu warunków udziału składa podmiot, który w odniesieniu do danego warunku udziału w postępowaniu potwierdza jego spełnianie).
23.7. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub do-świadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takim przypadku wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają po-szczególni wykonawcy.
23. 8. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy i wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Projektowane postanowienia umowy zawarte są w zał. nr 9 SWZ – Wzór umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-28 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platfotmazakupowa.pl pod adresem : https://platformazakupowa.pl/pn/cieszkow w myśl Ustawy PZP na stronie internetowej prowadzonego postępowania

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-28 12:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Cieszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cieszków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45244000-9 (Wodne roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.