Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
599 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie Zamówienie zostało podzielone na części: Część 1: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Jackowo Włościańskie Szczegółowy z
    Wartość umowy
    299 900 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie Zamówienie zostało podzielone na części: Część 2: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Głodowo Wielkie Szczegółowy zakres
    Wartość umowy
    299 900 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie

Zamawiający Gmina Nasielsk (Nasielsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIGO Rafał Gołębiewski. Łączna wartość umów: 599 800 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina NasielskNasielsk, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
599 800 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 maja 2026

    Termin ofert: 15 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIGO Rafał Gołębiewski za łącznie 599 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NASIELSK

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377899

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elektronowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Nasielsk

1.5.3.)Kod pocztowy

05-190

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@nasielsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nasielsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318540

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc6028ec-2462-485c-8d8d-38702051ac7c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391645

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00081822/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich/Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00269028

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

479439,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie Zamówienie zostało podzielone na części

Część 1: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Jackowo Włościańskie Szczegółowy zakres robót zawarty jest w przedmiarze robót (Załącznik nr 9.1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.)Wartość części

239719,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest budowa świetlic wiejskich w miejscowościach Jackowo Włościańskie i Głodowo Wielkie Zamówienie zostało podzielone na części

Część 2: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Głodowo Wielkie Szczegółowy zakres robót zawarty jest w przedmiarze robót (Załącznik nr 9.2 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.)Wartość części

239719,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

420647,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIGO Rafał Gołębiewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5661659402

7.3.3)Ulica

Wiśniewo 33

7.3.4)Miejscowość

Wiśniewo

7.3.5)Kod pocztowy

06-521

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

418817,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIGO Rafał Gołębiewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5661659402

7.3.3)Ulica

Wiśniewo 33

7.3.4)Miejscowość

Wiśniewo

7.3.5)Kod pocztowy

06-521

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44211100-3Budynki modułowe i przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
975 610 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 546 zł3 743 907 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 231 361 zł
Źródło próbki
CPV 44211100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
512 546 zł
Mediana
975 610 zł
Górny kwartyl
3 743 907 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nasielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nasielsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 599 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44211100-3 (Budynki modułowe i przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIGO Rafał Gołębiewski (Wiśniewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.