ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Odbudowa i naprawa infrastruktury wodociągowej uszkodzonej przez powódź na obszarze Gminy Bystrzyca Kłodzka - Budowa wewnętrznej linii zasilającej

Zamawiający "zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Bystrzycy Kłodzkiej" (Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Odbudowa i naprawa infrastruktury wodociągowej uszkodzonej przez powódź na obszarze Gminy…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 13:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 271 926 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 sierpnia 2026, 13:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 31 sierpnia 2026 13:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej kablowej linii zasilającej nN (WLZ) od słupa nr WBK 174287 do projektowanej szafki energetycznej REnN na działce nr 382/166 dla zasilania inwestycji w Międzygórzu.

  • 2

    TerminTermin realizacji jest określony do 2026-11-30, a zamówienie nie obejmuje części ani opcji.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmują cenę 60 i okres gwarancji 40; po podpisaniu umowy wykonawca ma dostarczyć opłaconą polisę OC w ciągu 5 dni.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje ułożenie WLZ w terenie na działkach leśnych objętych umową dzierżawy i wykonanie robót zgodnie z projektem budowlanym, przedmiarem oraz STWiOR robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

  • 5

    WarunkiWykonawca wykazuje ubezpieczenie OC na sumę nie mniejszą niż 75% ceny brutto oraz doświadczenie w co najmniej jednej robocie polegającej na doziemnym ułożeniu przewodu nN o długości powyżej 500 m i wartości minimum 50 000 zł brutto.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie dolnośląskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 3,9 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020793982

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Młynarska 4

1.5.2.)Miejscowość

Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.)Kod pocztowy

57-500

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

748111740

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zwikbystrzyca.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zwikbystrzyca.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbudowa i naprawa infrastruktury wodociągowej uszkodzonej przez powódź na obszarze Gminy Bystrzyca Kłodzka - Budowa wewnętrznej linii zasilającej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27ddb062-5033-4108-8ada-ffab024c8f7e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391593

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Działanie FENX.10.01 Odbudowa infrastruktury do zaopatrzenia w wodę do spożycia priorytet FENX.10 Wsparcie obszarów popowodziowych z dofinansowaniem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27ddb062-5033-4108-8ada-ffab024c8f7e

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

www.zwikbystrzyca.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne, które muszą
spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania z systemu teleinformatycznego opisane zostały na stronie internetowej pod
adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

W celu wykonania obowiązku nałożonego art. 13 i 14 RODO [1], w związku z art. 88
ustawy wdrożeniowej [2], informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych :
Administrator danych
Odrębnymi administratorami Państwa danych osobowych są:
1. Minister Funduszy i Polityki Regionalnej- w zakresie, w jakim pełni funkcję Instytucji Zarządzającej (IZ) programem Fundusze
Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS 2021-2027) [3], z siedzibą przy ul. Wspólnej 2/4, 00-926
Warszawa;
2. Minister Klimatu i Środowiska - w zakresie, w jakim pełni funkcję Instytucji Pośredniczącej (IP), z siedzibą z siedzibą przy ul.
Wawelskiej 52/54, 00-922 Warszawa;
3. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), z siedzibą przy ul. Pańskiej 97, 00-834 Warszawa, w
zakresie w jakim pełni funkcję Instytucji wdrażającej (IW) FEnIKS 2021-2027 w ramach priorytetu FENX.10. Wsparcie obszarów
popowodziowych z Funduszu Spójności, działanie FENX.10.01 Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej,
4. Beneficjent – Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bystrzycy Kłodzkiej, 57- 500
Bystrzyca Kłodzka ul. Młynarska 4.
Cel przetwarzania danych
Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w związku z realizacją FEnIKS 2021-2027, w szczególności w celach związanych z
realizacją projektu pn. Odbudowa i naprawa infrastruktury wodociągowej uszkodzonej przez powódź na obszarze Gminy Bystrzyca
Kłodzka” w tym:
• oceny wniosku o dofinansowanie,
• realizacji projektu/ów,
• potwierdzania kwalifikowalności wydatków,
• wnioskowania o płatności do Komisji Europejskiej,
• raportowania o nieprawidłowościach,
• ewaluacji,
• monitoringu,
• kontroli,
• audytu,
• sprawozdawczości,
• informacji i promocji.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celu. Odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem
możliwości podjęcia stosownych działań.
Podstawa przetwarzania
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z tym, że:
1. Zobowiązuje nas do tego prawo (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub wykonujemy zadania w interesie publicznym albo sprawujemy
powierzoną nam władzę publiczną (art. 6 ust. 1 lit. e RODO), a wszystkie te zobowiązania wynikają z poniższych przepisów aktów
prawa:
- rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1060 z dnia 24 czerwca 2021 r. ustanawiającego wspólne przepisy
dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Funduszu Spójności,
Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji i Europejskiego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultury, a także przepisy
finansowe na potrzeby tych funduszy oraz na potrzeby Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, Funduszu Bezpieczeństwa
Wewnętrznego i Instrumentu Wsparcia Finansowego na rzecz Zarządzania Granicami i Polityki Wizowej,
- rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1058 z dnia 24 czerwca 2021 r. w sprawie Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności,
- rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE, Euratom) 2024/2509 z dnia 23 września 2024 r. w sprawie zasad
finansowych mających zastosowanie do budżetu ogólnego Unii (wersja przekształcona),
- ustawa z 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-
2027,
- ustawa z 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego,
- ustawa z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.
2. wykonujemy zadania w interesie publicznym lub sprawujemy powierzoną nam władzę publiczną (art. 6 ust. 1 lit. e RODO)
3. Przygotowujemy i realizujemy umowy, których stroną są osoby, których dane dotyczą, a przetwarzanie danych osobowych jest
niezbędne do ich zawarcia i wykonania (art. 6 lit 1 ust. b RODO).

Klauzula informacyjna RODO zgodnie z pkt. 2 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

5/ZWiK/P/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej kablowej linii zasilającej nN (WLZ), sprowadzanej ze słupa nr WBK 174287 Tauron, zlokalizowanego na działce nr 263/5, przy granicy z działką nr 387/169, układanej w terenie na działkach leśnych (na które Zamawiający ma podpisaną umowę dzierżawy, nr 263/5, nr 387/169, nr 385/167, nr 382/'166) i wprowadzanej do projektowanej szafki energetycznej REnN na działce nr 382/166 - Ujęcie wody, dla zasilania w energie elektryczną inwestycji: ,,Remont wraz z zagospodarowaniem terenu ujęcia wody w Międzygórzu zniszczonego przez
powódź we wrześniu 2024". WLZ należy wykonać zgodnie z załączonym projektem budowlanym pn. „REMONT WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU UJĘCIA WODY W MIĘDZYGÓRZU ZNISZCZONEGO PRZEZ POWÓDŹ WE WRZEŚNIU 2024 Budowa wewnętrznej kablowej linii zasilającej nN ze słupa Nr WBK174287 na działce Nr 263/5, dla zasilania Ujęcia wody ZWiK w Bystrzycy Kłodzkiej Sp. z o.o. na działce Nr 382/166 w Międzygórzu”, przedmiarem robót i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

4.2.6.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami i ich znaczeniem:
1) Kryterium (K1): Cena – 60% (max. 60 pkt)
2) Kryterium (K2): okres gwarancji –- 40% (max. 40 pkt)

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w Rozdziale 8 SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. Warunki udziału w postępowaniu, opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków.
Wykonawcy ubiegający się o zamówienie publiczne muszą spełniać niżej wymienione warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie,
2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
- Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie,
2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 75% ceny brutto, którą zaoferował w formularzu ofertowym za wykonanie zamówienia,
2.4. zdolności technicznej lub zawodowej:
2.4.1. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał (a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, przy czym w tym przypadku będzie uwzględniona wartość zrealizowanej części przedmiotu umowy) z należytą starannością co najmniej jedną robotę budowlana polegającą na doziemnym ułożeniu przewodu nN o długości powyżej 500 m i wartości minimum 50 000 złotych brutto.
2.4.2.dysponuje lub będzie dysponował osobą/osobami zdolnymi do wykonania Zamówienia, które zostaną skierowane do realizacji zadania:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli oświadczy, że dysponuje osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia do realizacji przedmiotu zamówienia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
1) W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu:
a) wykazu robót wykonanych w ciągu ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów na rzecz, których usługi te zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź
inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz, którego zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty wg Załącznika nr 3 do SWZ.
b) dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności
związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
Zamawiający wymaga aby 5 dni od daty podpisania umowy Wykonawca dostarczył Zamawiającemu opłaconą polisę OC,
potwierdzającą, że Wykonawca jest ubezpieczony w pełnym zakresie od odpowiedzialności cywilnej kontraktowej w związku z
realizacją niniejszej umowy oraz ubezpieczony od zniszczenia wszelkiej własności (np. plac budowy oraz mienie osób trzecich),
spowodowanych działaniem siły wyższej lub działaniem osób trzecich (np. akty wandalizmu, kradzież), a także jest ubezpieczony w
pełnym zakresie od odpowiedzialności cywilnej deliktowej z tytułu prowadzenia działalności wobec powierzonego mienia i osób
trzecich, od zniszczenia wszelkiej własności, spowodowanego działaniem, zaniechaniem lub niedopatrzeniem Wykonawcy polisy
ubezpieczeniowej musi wynikać, że Wykonawca jest ubezpieczony na kwotę minimum 75% zaoferowanej za wykonanie zamówienia
ceny brutto wynikającej z formularza ofertowego, Ubezpieczenie musi obowiązywać co najmniej na okres realizacji przedmiotu
niniejszego zamówienia publicznego i do czasu zakończenia czynności odbioru końcowego.
Jeżeli z uzasadnionej przyczyny Wykonawca nie może złożyć podmiotowych środków dowodowych dotyczących sytuacji
ekonomicznej lub finansowej wymaganych przez Zamawiającego, Wykonawca składa inne podmiotowe środki dowodowe, które w wystarczający sposób potwierdzają spełnianie opisanego przez Zamawiającego warunku udziału w postępowaniu.
c) OŚWIADCZENIE o posiadanym personelu niezbędnym do wykonania zadania Załącznik nr 4 do SWZ

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wraz z ofertą sporządzoną zgodnie z formularzem ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ należy złożyć:
1) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w
postępowaniu w zakresie jak we wzorze oświadczenia, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ,
2) dokumenty potwierdzające dysponowanie zasobami podmiotów udostępniających zasoby - (w sytuacji, gdy Wykonawca polega na zdolnościach innych podmiotów) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ),
3) pełnomocnictwo (jeżeli osoba reprezentująca Wykonawcę nie została wskazana, jako upoważniona do jego reprezentacji we właściwym rejestrze lub w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej),
4) pełnomocnictwo dla pełnomocnika konsorcjum (jeżeli ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w
postępowaniu i zawarcia umowy (lider konsorcjum). Pełnomocnikiem konsorcjum jest Wykonawca, który zaloguje się na swoim profilu Wykonawcy i składając ofertę w zakładce „Wykonawcy” doda pozostałych Wykonawców wpisując ich dane. Pełnomocnik, o którym mowa powyżej, pozostaje w kontakcie z Zamawiającym w toku postępowania i do niego Zamawiający kieruje informacje, korespondencję itp. Wszelkie oświadczenia pełnomocnika Zamawiający uzna za wiążące dla wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną. Nie dopuszcza się uczestniczenia któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia w więcej niż jednej grupie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Niedopuszczalnym jest również złożenie przez któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, równocześnie oferty indywidualnej oraz w ramach grupy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej umowy, jeżeli konieczność wprowadzenia zmian wynikać będzie z regulacji prawnych wprowadzonych w życie po dacie podpisania umowy,
wywołujących potrzebę zmian umowy, wraz ze skutkami wprowadzenia takich zmian lub okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy.
2. Wszelkie w/w zmiany umowy dokonywane będą za zgodą obu stron, w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
3. Zmiana umowy podlega unieważnieniu, jeżeli została dokonana z naruszeniem art. 454 i art. 455 ustawy Pzp.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-31 13:00

8.2.)Miejsce składania ofert

System teleinformatyczny

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-31 13:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 926 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
175 556 zł626 656 zł
Rozstęp międzykwartylowy
451 100 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
175 556 zł
Mediana
271 926 zł
Górny kwartyl
626 656 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.08.2026, 13:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
"zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Bystrzycy Kłodzkiej" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bystrzyca Kłodzka.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.