Remont sal dydaktycznych A-7, A-8, A-9 w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni
Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont sal dydaktycznych A-7, A-8, A-9 w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
31 lipca 2026
Termin ofert: 18 sierpnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
13 sierpnia 2026
- Wynik postępowania
18 sierpnia 2026
1 ofertaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Morski w Gdyni |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000145112 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Morska 81-87 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gdynia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 81-225 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 55-86-421 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 7412250 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampubl@umg.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.umg.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00391566 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-13 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00372313 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie Zdolność techniczna lub zawodowa 1. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury zgodnie z art. 37 c ustawy o ochronie zabytków (Dz. U z 2024 r. poz. 1292 z poźn. zm.). 2. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów 3. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów 4. Wykonanie w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 3 robót budowlanych polegające na remoncie posadzek wraz z robotami malarskimi, instalacjami elektrycznymi i wentylacyjnymi za kwotę nie mniejszą niż 500 000, 00 zł brutto każda w tym jedna wyknana w obiekcie zabytkowym wpisamyn do rejestru zabytków. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie Po zmianie: Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie Zdolność techniczna lub zawodowa 1. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury zgodnie z art. 37 c ustawy o ochronie zabytków (Dz. U z 2024 r. poz. 1292 z poźn. zm.). 2. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów 3. dysponowanie pracownikiem /osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami - uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz .U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów 4. Wykonanie w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 3 robót budowlanych za kwotę nie mniejszą niż 500 000, 00 zł brutto każda, wykonanych w budynkach użyteczności publicznej, w tym jedna wykonana w obiekcie zabytkowym wpisanym do rejestru zabytków. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-17 09:00 Po zmianie: 2026-08-18 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-17 09:15 Po zmianie: 2026-08-18 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-15 Po zmianie: 2026-09-16 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.