Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
275 016 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie Opieki Gwarancyjnej / Maintenace, Opieki Serwisowej oraz Opieki Powdrożeniowej dla systemu SIMPLE.ERP

Zamawiający Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie Opieki Gwarancyjnej / Maintenace, Opieki Serwisowej oraz Opieki…”, wybierając ofertę wykonawcy SIMPLE S.A. Wartość umowy: 275 016 zł.

Zamawiający: Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
275 016 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    09 lipca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMPLE S.A. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 275 015,70 zł (umowę zawarto 17 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail