Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
379 442 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 17 sierpnia 2026 do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych i skwerów na terenie gminy Złocieniec w roku 2026”

Zamawiający Gmina Złocieniec (Złocieniec, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych i skwerów na terenie gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOCIEŃCU. Wartość umowy: 379 442 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ZłocieniecZłocieniec, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
379 442 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOCIEŃCU (Złocieniec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 379 441,94 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 sierpnia 2026 r. do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Złocieniec

1.3.)Oddział zamawiającego

Stanowisko Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057810

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 3

1.5.2.)Miejscowość

Złocieniec

1.5.3.)Kod pocztowy

78-520

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 510 817 700

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

danuta.rybarczyk@zlocieniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlocieniec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348325

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych i skwerów na terenie gminy Złocieniec w roku 2026”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7de90682-2377-4687-bf85-f6040d9d673a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391262

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037255/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych i skwerów na terenie gminy Złocieniec w roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360908

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZI.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia

„Świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych i skwerów na terenie gminy Złocieniec w roku 2026” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Usługi związane z koszeniem terenów zielonych na terenie gminy Złocieniec wraz z pielęgnacją żywopłotów. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykaszania traw, chwastów, jednorocznych samosiewów, niepożądanych odrostów korzeniowych z uprzątnięciem skoszonych roślin oraz pielęgnacji żywopłotów. 4. Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykaszanie traw, chwastów, jednorocznych samosiewów, niepożądanych odrostów korzeniowych z uprzątnięciem skoszonych roślin, 2) pielęgnacja żywopłotów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77313000-7 - Usługi utrzymania parków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77342000-9 - Przycinanie żywopłotów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

379441,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

379441,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

379441,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOCIEŃCU

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2530031883

7.3.3)Ulica

ul. Piaskowa 1

7.3.4)Miejscowość

Złocieniec

7.3.5)Kod pocztowy

78-520

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

379441,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-17 do 2026-10-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Złocieniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Złocieniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 379 442 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77313000-7 (Usługi utrzymania parków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOCIEŃCU (Złocieniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.