Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 827 727 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 827 727 zł – 2 725 932 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 126/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna,…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU TOWEMO Monika Szczygieł. Wartość umowy: 1 827 727 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 827 727 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU TOWEMO Monika Szczygieł (Otwock), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 827 727,36 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 827 727,36 zł do 2 725 932,15 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail