Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup nabiału

Zamawiający Powiat Chełmski (Chełm, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup nabiału”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat ChełmskiChełm, Lubelskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 239 375 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Chełmski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198221

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Niepodległości 1

1.4.2.)Miejscowość

Chełm

1.4.3.)Kod pocztowy

22-100

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiatchelmski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://spchelm.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d24f01be-7025-41bb-8da5-01d247f5f124

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390630

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00275220

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup nabiału

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku, ul. Graniczna 1, 22-175 Dorohusk.

3.9.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych

15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych

15412200-1 - Tłuszcze roślinne

15530000-2 - Masło

15511400-7 - Mleko półtłuste

15511210-8 - Mleko UHT

15542100-0 - Ser twarogowy

15544000-3 - Ser twardy

15542200-1 - Ser miękki

15512200-2 - Śmietana tłusta

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA BIELUCH W CHEŁMIE

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5630000464

4.3.3.)Ulica

Chemiczna

4.3.4.)Miejscowość

Chełm

4.3.5.)Kod pocztowy

22-100

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18074,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00374986/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17541,11 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Chełmski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.