AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami – Gmina Rędziny”

Zamawiający Gmina Rędziny (Rędziny, Śląskie) prowadzi postępowanie „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami – Gmina Rędziny”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 09:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RędzinyRędziny, Śląskieopublikowano 13 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 855 460 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
4 września 2026, 09:00
1d 16h
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa grawitacyjnej i tłocznej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami oraz przepompownią ścieków z infrastrukturą techniczną w Rędzinach.

  • 2

    ZakresZakres jest rozbudowany: łącznie obejmuje 2.936 mb kanalizacji grawitacyjnej, 691,00 mb kanalizacji tłocznej, 193 przyłącza o łącznej długości 1.132,50 mb, 55 studni oraz odtworzenie nawierzchni dróg.

  • 3

    WarunkiWarunek doświadczenia wymaga co najmniej 1 roboty o wartości netto co najmniej 3.000.000,00 zł w zakresie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z przepompownią i przewiertem pod drogą.

  • 4

    ZakresWykonawca ma także opracować projekty czasowej organizacji ruchu dla drogi krajowej i dróg gminnych oraz zapewnić komplet odbiorów technicznych potwierdzonych protokołami PWiK ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA.

  • 5

    KryteriaWadium wynosi 100.000,00 zł, a kryteria oceny to cena 60 oraz termin rękojmi i gwarancji jakości 40, z minimalnym okresem 60 miesięcy.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,3 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 25% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rędziny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398161

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wolności 87

1.5.2.)Miejscowość

Rędziny

1.5.3.)Kod pocztowy

42-242

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

34/3279085

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@redziny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.redziny.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami – Gmina Rędziny”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2093e0f4-83e6-4600-b074-07fa90c1a64a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390521

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00000161/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w gminie Rędziny

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiotowe zadanie jest dofinasowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (EFRR) Dla priorytetu : FESL.02.00 - Fundusze Europejskie na zielony rozwój Dla działania : FESL.02.11 - Infrastruktura wodno-kanalizacyjna.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2093e0f4-83e6-4600-b074-07fa90c1a64a

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl.
We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem zamawiający i wykonawcy posługują się numerem referencyjnym sprawy, tj. ZP.271.07.2026.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania
kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
4. Dokumenty elektroniczne o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych
określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
5. Informacje, oświadczenia lub dokumenty inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję Panią/Pana, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Rędziny z siedzibą w Urzędzie Gminy w Rędzi-nach przy ul. Wolności 87, 42-242 Rędziny. Adres e-mail: ug@redziny.pl, tel. 343279014.
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych oso-bowych w Urzędzie Gminy Rędziny, z którym może się Pani/Pan kontaktować we wszystkich sprawach dotyczą-cych przetwarzania danych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, które pozostają w je-go zakresie działania. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: mgr inż. Dagmara Witczak, tel. 887140650, adres e-mail: dwitczak.iod.dwf@data.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze zgodnie z art. 6 pkt 1 lit. b i c RODO w związku z realizacją umowy , Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu do którego zostały zebrane.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: - organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na podstawie przepisów prawa, np. organy kontrolne, sąd, policja. Oraz inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Administratorem przetwarzają dane osobowe
5. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, chyba że prze-pisy prawa stanowią inaczej.
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane w okresie czasu niezbędnym do spełnienia ce-lu, dla którego zostały zebrane. Po spełnieniu celu mogą być przechowywane jedynie w celach archiwal-nych, przez okres czasu wyznaczony w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i za-kresu działania archiwów zakładowych, zgodnie z JRWA kategoria archiwalna A, tj. minimum 7 lat od stycznia kolejnego roku po zakończeniu sprawy, następnie przekazane do Archiwum Państwowego, gdzie będą prze-chowywane wieczyście. Okres przetwarzania może ulec zmianie ze względu na szczegółowe przepisy prawa.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania (poprawiania) swoich danych oraz ograniczenia przetwarzania swoich danych. Niektóre prawa takie jak: prawo do sprzeciwu, przeno-szenia lub usunięcia mogą nie mieć zastosowania lub mogą być ograniczone na podstawie Ogólnego Rozpo-rządzenia 2016/679 RODO lub przepisów szczególnych.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony danych Osobowych, ul. Moniuszki 1a, 00-193 Warszawa w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się bez podstawy prawnej lub z naruszeniem przepisów Ogólnego Rozporządzenia RODO.
9. Podanie przez Panią/Pana danych jest wymogiem ustawowym, wynikającym z przepisów prawa. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości podpisania umowy na realizację zadania
10.Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.07.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa grawitacyjnej sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z przyłączami w granicach pasa drogowego oraz budowa przepompowni ścieków z infrastrukturą techniczną w Rędzinach wg następującego zakresu :
Zadanie nr 1.
Kanalizacja sanitarna grawitacyjna i tłoczna Rędziny ul. Wesoła, ul.Fabryczna :
• kanał Ø 200 PVC = 615,00 mb;
• kanał Ø 250 PVC = 576,00 mb;
• kanał tłoczny Ø 125 PE = 691,00 mb;
• studnie betonowe Ø 1000 i 1200 = (łącznie) 25 szt.
• przyłącza Ø 160 PVC = 65 szt. = 252,00 mb;
• przewierty w rurach stalowych (łącznie) = 211,50 mb
• sieć wodociągowa Ø 125mm = 180 mb;
• przepompownia ścieków = 1 kpl;
• zasilanie elektroenergetyczne przepompowni = 1 kpl;
• Odtworzenie nawierzchni dróg.
Zadanie nr 2
Kanalizacja sanitarna grawitacyjna Rędziny ul. Nowa, ul. Wolności i Konin ul. Rędzińska :
• kanał Ø 200 PVC = 1.199,40 mb;
• kanał Ø 250 PVC = 537,20 mb;
w tym w pasie drogi krajowej DK-91 = 156 mb
• studnie betonowe Ø 1200 = 30 szt.
• przyłącza Ø 160 PVC = 128 szt. = 880,50 mb;
• przecisk pod drogą krajową DK-91
• przewierty w rurach stalowych
• Odtworzenie nawierzchni dróg.
Łącznie :
• kanalizacja sanitarna grawitacyjna = 2.936 mb;
• kanalizacja sanitarna tłoczna = 691,00 mb;
• przyłącza kanalizacyjne (sięgacze) = 193 szt. = 1.132,50 mb;
• studnie betonowe i PE = 55 szt.
Prace dodatkowe :
• Opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu z zatwierdzeniem - dla drogi krajowej;
• Opracowanie projektów czasowej organizacji ruchu z zatwierdzeniem - dla dróg gminnych .
• Komplet odbiorów technicznych (sieci, przyłącza, studnie, przepompownia) przeprowadzonych przez jednostki PWiK ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA potwierdzone stosownymi protokołami.

4.2.6.)Główny kod CPV

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Kryteriami wyboru oferty najkorzystniejszej będą:
1.1. Cena ryczałtowa brutto oferty : 60 %;
1.2. Termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości : 40 %.
2. Oferty nieodrzucone oceniane będą według wzoru:
2.1 w kryterium „cena ryczałtowa oferty” zostanie zastosowana następująca punktacja :
Liczba Cn
zdobytych (C) = ----------- x 100 x waga kryterium 60 %
punktów Cb
Gdzie:
Cn – cena ryczałtowa najniższa wśród ofert nieodrzuconych
Cb – cena ryczałtowa oferty badanej
100 – wskaźnik stały
60 – procentowe znaczenie kryterium ceny
Liczba punktów, którą można uzyskać w ramach kryterium cena obliczona zostanie przez podzielenie ceny najniższej z ofert przez cenę ocenianej oferty i pomnożenie tak otrzymanej liczby przez 100 punktów i wagę kryterium, którą ustalono na 60%.
2.2. w kryterium „termin udzielanej rękojmi oraz gwarancji jakości” przyznana zostanie następująca punktacja:
Liczba Gn
zdobytych (G) = ----------- x 100 x waga kryterium 40%
punktów Gb
Gdzie:
Gb – termin udzielanej rękojmi oraz gwarancji jakości oferty badanej
Gn – termin udzielanej rękojmi oraz gwarancji jakości najdłuższy wśród ofert nieodrzuconych
100 – wskaźnik stały
40 – procentowe znaczenie kryterium cen.
Uwaga 1.
• Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości wyrażony w pełnych miesiącach.
• Zamawiający zastrzega, iż minimalny termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości wynosi 60 miesięcy = 5 lat .
• Zamawiający zastrzega, iż maxymalny termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości do obliczeń wynosi 120 miesięcy = 10 lat.
• W przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę w ofercie terminu udzielanej gwarancji i rękojmi krótszej niż 60 miesięcy, Zamawiający traktować będzie ofertę jako niezgodną z siwz co skutkować będzie odrzuceniem oferty.
• Termin udzielanej gwarancji jakości i rękojmi jest liczony od daty odbioru końcowego bezusterkowego.
• W przypadku niewskazania przez Wykonawcę okresu gwarancji, Zamawiający traktować będzie taką ofertę jako niezgodną z siwz co skutkować będzie odrzuceniem oferty.
• Szczegółowe wymagania dot. gwarancji określone zostały w załączniku do projektu umowy.
3. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie największą liczbę punktów (P) wyliczoną zgodnie z poniższym wzorem:
P = C + G
Gdzie:
P – łączna liczba punktów oferty ocenianej
C – liczba punktów uzyskanych w kryterium „cena ryczałtowa oferty”;
G - liczba punktów uzyskanych w kryterium „termin udzielanej rękojmi oraz gwarancji jakości ”.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin udzielonej rękojmi oraz gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1. Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa tego warunku.
2. Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie określa tego warunku.
3. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej :
Zamawiający nie określa tego warunku.
4. Zdolności technicznej lub zawodowej :
4.1 Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże posiadanie doświadczenia niezbędnego do wykonania przedmiotu zamówienia, tj. wykonanie / zakończenie (rozpoczęcie mogło nastąpić wcześniej) w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej jednej roboty budowlanej polegającej na budowie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z budową przepompowni i przewiertem pod drogą o wartości netto co najmniej 3.000.000,00 zł.
UWAGA I:
Zamawiający dopuszcza posiadanie doświadczenia oddzielnego dla budowy kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej i tłocznej) i oddzielnego dla budowy przepompowni ścieków oraz przewiertu pod drogą.
UWAGA II:
W związku z art. 118 ust. 2 ustawy Pzp: „W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli podmioty te wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.”
4.2 Dysponowanie osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże dysponowanie następującymi zasobami ludzkimi :
a) 1 osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy , posiadającą uprawnienia do kierowania robotami w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń określone przepisami ustawy z dnia
7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane;
b) 1 osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika robót posiadającą uprawnienia do kierowania robotami w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane;
c) 1 osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika robót posiadającą uprawnienia do kierowania robotami w specjalności drogowej bez ograniczeń określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane.
UWAGA:
Kierownik robót powinien posiadać uprawnienia budowlane zgodnie z ustawą z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane (j.t. Dz. U. z 2020 r., poz. 1333) oraz rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z 2019 r., poz. 831) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Zgodnie z art. 12a ustawy Prawo budowlane samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, określone w art. 12 ust. 1 ustawy mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach odrębnych. Regulację odrębną stanowią przepisy ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (j.t. Dz. U. z 2020, poz. 220).
5. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia , wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi do realizacji których te zdolności są wymagane.
6. W przypadku, o którym mowa w pkt 12.5, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, że roboty budowlane, dostawy usługi wykonają poszczególni wykonawcy. Formularz oświadczenia stanowi zał. do swz.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

nie wymagane

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

zgodnie z zapisami w pkt. 13.4.2 swz

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

nie dotyczy

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Zamawiający wymaga złożenia wadium w wysokości

100.000,00 zł. (słownie: sto tysięcy złotych 00/100). Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. 2 .Wadium może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (j.t. Dz.U.z 2020 r. poz.299). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacać przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego- Gminy Rędziny w Banku PKO BP SA II/O Częstochowa Nr rachunku: 95 1020 1664 0000 3202 0028 4604 z tytułem : Wadium „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami – Gmina Rędziny” 4. Wadium wniesione w pieniądzu uważa się za wniesione w sposób prawidłowy, gdy środki pieniężne wpłyną na konto zamawiającego przed upływem terminu składnia ofert. 5. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. 6. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 2–4, wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zgodnie z zapisami w projekcie umowy - zał. nr 4 do swz

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-31 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem formularza ofertowego (zał. nr 1 do swz) udostępnionego pzrez Zamawiajacego na platformie e-zamowienia zgodnie z zapisami w rozdziale 3 i 8 swz. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-31 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231000-5Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
855 460 zł
Próbka: 112 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 694 zł2 639 942 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 327 248 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
312 694 zł
Mediana
855 460 zł
Górny kwartyl
2 639 942 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 04.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Rędziny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rędziny.
Tak. Wadium określono na 100 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231000-5 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.