Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

"DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU DO PRACOWNI ENDOSKOPII ORAZ ŻELOWEJ PROTEZY JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO"

Zamawiający "centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o.o. (Łańcut, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU DO PRACOWNI ENDOSKOPII ORAZ ŻELOWEJ PROTEZY JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180405906

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ignacego Paderewskiego 5

1.4.2.)Miejscowość

Łańcut

1.4.3.)Kod pocztowy

37-100

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 172240146

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia3@cm-lancut.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.cm-lancut.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8cd98a1-dbb5-4bc2-a948-493b5cd7a273

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390333

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00040750

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU DO PRACOWNI ENDOSKOPII
ORAZ ŻELOWEJ PROTEZY JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO"

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET I SPECJALISTYCZNY SPRZĘT MEDYCZNY DO PRACOWNI ENDOSKOPII 1 (Załącznik Nr 2.1.)

3.8.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-02-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-08-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Camedica Paweł Harasimiuk Spółka komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5391503758

4.3.3.)Ulica

ul. Willowa 87

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-819

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

243102,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00120451/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-02-19

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Wydłużenie terminu realizacji umowy.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W związku z niewyczerpaniem asortymentu w Pakiecie I Strony zgodnie postanowiły, że wydłużeniu ulega termin realizacji umowy i upłynie on w dniu 15.08.2026r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łańcut.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.