Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Budowa boiska do koszykówki w Bystrzycy

Zamawiający Gmina Oława (Oława, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Budowa boiska do koszykówki w Bystrzycy”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OławaOława, Dolnośląskie (powiat Oławski →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Oława

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934868

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. M. J. Piłsudskiego 28

1.4.2.)Miejscowość

Oława

1.4.3.)Kod pocztowy

55-200

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

71/313-30-44

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@gminaolawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.gminaolawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9523b11-b072-4eb3-bd5a-9327589f9053

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389467

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00339901

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa boiska do koszykówki w Bystrzycy

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie boiska do koszykówki w Bystrzycy z nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 720 m2, na dz. nr 1425/1, gmina Oława, zgodnie z przedstawioną dokumentacją projektową, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa boiska do koszykówki w Bystrzycy”.
2. W ramach zamówienia należy wykonać także stojaki na rowery na działce nr 1424 w miejscowości Bystrzyca.

3.8.)Główny kod CPV

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-09-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GRUPA MAGIC GARDEN Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562795303

4.3.3.)Ulica

Dworcowa 52-54

4.3.4.)Miejscowość

Inowrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

88-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

447990,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00477587/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-09-22

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

nieprzewidziane okoliczności tj.: niekorzystne warunki pogodowe utrudniające wykonanie robót budowlanych

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

"Strony ustalają, że przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie do 100 dni od dnia podpisania umowy"

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212221-1Roboty budowlane związane z obiekta…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Oława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oława.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212221-1 (Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.