Dostawa licencji, urządzeń skanujących oraz umożliwiających składanie podpisów elektronicznych w celu digitalizacji dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki ...
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Garwolinie (Garwolin, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa licencji, urządzeń skanujących oraz umożliwiających składanie podpisów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | SPZOZ w Garwolinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 712353954 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Lubelska 50 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Garwolin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 25 684 46 32 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ozp@spzozgarwolin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.spzozgarwolin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0bdab950-7b4f-4649-8ba2-8e997f8a4b40 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00389184 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00323601 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia” nr projektu: - KPOD.07.03-IP.10-0446/25 w ramach inwestycji D.1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór konkurencyjny - numer naboru: KPOD.07.03.-IP.1.. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa licencji, urządzeń skanujących oraz umożliwiających składanie podpisów elektronicznych w celu digitalizacji dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki ... |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 2 – Dostawa, instalacja i konfiguracja w lokalizacji Zamawiającego oprogramowania przeznaczonego do digitalizacji archiwalnej i bieżącej dokumentacji medycznej wytworzonej w postaci papierowej i zapisu jej cyfrowej wersji w bazie EDM. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72317000-0 - Usługi przechowywania danych 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | DKS Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 190917946 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kowale |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 202728,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00341302/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 202728,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.