Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
455 856 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 437 634 zł – 691 763 zł
Wybrano ofertę droższą o 4,2% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej w zakresie medycyny pracy dla pracowników oraz kandydatów do pracy w Ministerstwie Infrastruktury.

Zamawiający Ministerstwo Infrastruktury (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej w zakresie medycyny pracy dla pracowników…”, wybierając ofertę wykonawcy CenterMed Warszawa Sp. z o.o. Wartość umowy: 455 856 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Ministerstwo InfrastrukturyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
455 856 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CenterMed Warszawa Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 455 855,50 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 437 634,00 zł do 691 763,25 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363190367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-928

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mi.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/infrastruktura

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32042871-9acf-4e68-8213-17135896cf30

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej w zakresie medycyny pracy dla pracowników oraz kandydatów do pracy w Ministerstwie Infrastruktury.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32042871-9acf-4e68-8213-17135896cf30

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389142

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00149856/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Profilaktyczna opieka zdrowotna w zakresie medycyny pracy na okres 01.08.2026 r. – 31.07.2030 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302223

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG-5.2510.7.2026.GK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

554938,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej w zakresie medycyny pracy dla pracowników oraz kandydatów do pracy w Ministerstwie Infrastruktury w co najmniej dwóch placówkach położonych na obszarze ograniczonym do granic administracyjnych dzielnic Ochota, Śródmieście, Mokotów i Wola – na terenie miasta Warszawa (świadczenie usług medycyny pracy dla około 900 pracowników) oraz umożliwienie wykonania badań dla pracowników zamiejscowych na terenie granic administracyjnych miast Szczecin (ok. 3 osób), Gdańsk (ok. 3 osób), Gdynia (ok. 3 osób), Wrocław (ok. 1 osoba), Bielsko-Biała (ok. 1 osoba).

4.5.3.)Główny kod CPV

85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

437634,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

691763,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

455855,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010318167

7.3.3)Ulica

Waryńskiego 10A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-630

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

455855,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85100000-0Usługi ochrony zdrowia
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Infrastruktury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 455 856 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85100000-0 (Usługi ochrony zdrowia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CenterMed Warszawa Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.