Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
184 543 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
16 ofertceny: 184 543 zł – 411 400 złodrzucone: 11wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec

Zamawiający Gmina Gołymin-Ośrodek (Gołymin-Ośrodek, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec”, wybierając ofertę wykonawcy Jadwiga Szepielak Zakład Handlowo-Usługowy "TAG-MET". Wartość umowy: 184 543 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Gmina Gołymin-OśrodekGołymin-Ośrodek, Mazowieckieopublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
184 543 zł
Liczba ofert
16 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    16 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jadwiga Szepielak Zakład Handlowo-Usługowy "TAG-MET" (Oporzyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 184 542,69 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert; ceny wahały się od 184 542,69 zł do 411 399,95 zł. Odrzucono 11 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gołymin-Ośrodek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378090

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szosa Ciechanowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Gołymin-Ośrodek

1.5.3.)Kod pocztowy

06-420

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 671 60 93

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@golymin-osrodek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.golymin-osrodek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_golyminosrodek

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3b6b0522-b7b1-49b1-97e6-af2db3c5fe5c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387891

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00065545/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258487

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOŚ.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec”
2. Przedmiotowe postępowanie dot. przebudowy i rozbudowy istniejącego stawu – zbiornika wodnego na działce nr ew. 48 obręb 0013 Nasierowo-Dziurawieniec, gm. Gołymin-Ośrodek. Renowacja zbiornika wodnego obejmuje swoim zakresem: roboty przygotowawcze (m.in. mechaniczne karczowanie krzaków i poszycia, roboty pomiarowe z wytyczeniem zbiornika, odwodnienie czaszy zbiornika), roboty ziemne (m.in. roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi, nakłady uzupełniające, plantowanie skarp i dna wykopów, uformowanie nasypów na zasypanej części niecki zbiornika) roboty umocnieniowe i wykończeniowe (m.in. wykonanie pojedynczych opasek i kiszek faszynowych, humusowanie skarp z obsianiem, wyrównanie terenu po zakończeniu robót ziemnych, obsianie terenu przyległego), roboty na rowie (m.in. odmulenie rowu na połączeniu ze zbiornikiem, wyrównanie skarp i dna rowu, wykonanie pojedynczych opasek z kiszek faszynowych) oraz roboty inne (dokumentację powykonawczą).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi, a także opis wymagań Zamawiającego w stosunku do realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 5 do SWZ), dokumentacja projektowa (projekt budowlany, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

16

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

16

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

11

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

9

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

184542,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

411399,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

184542,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jadwiga Szepielak Zakład Handlowo-Usługowy "TAG-MET"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7661286787

7.3.4)Miejscowość

Oporzyn

7.3.5)Kod pocztowy

62-104

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

184542,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gołymin-Ośrodek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołymin-Ośrodek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 184 543 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jadwiga Szepielak Zakład Handlowo-Usługowy "TAG-MET" (Oporzyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 16 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.