Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy izolatora - komory rękawicowej z inkubatorem C02 w ramach realizacji Programu ,,lnicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" - 1 sztuka, dla UJ CM w Krakowie.
Zamawiający Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy izolatora - komory rękawicowej z inkubatorem C02…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Małopolskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 00000127000040 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | św. Anny 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-008 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 12 433 27 30 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dzp@cm-uj.krakow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.dzp.cm-uj.krakow.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00386868 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-11 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00378883 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1. Wykonawca musi zapewnić realizację przedmiotu zamówienia do 31.12.2026r. 2. Zamawiający dopuszcza wcześniejszą realizację przedmiotu zamówienia. 3. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2025r. poz. 514), zwanej poniżej ustawą z postępowania wyklucza się: 3.1 Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3.2 Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2025r., poz. 644 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3.3 Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2026r., poz. 522 z późn. zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy. 4. W celu zapoznania się z miejscem objętym przedmiotem zamówienia, Zamawiający umożliwia Wykonawcom udział (fakultatywny) w wizji lokalnej, której termin wyznacza na dzień 12.08.2026r. o godz. 10:00. Przedstawiciel Zamawiającego będzie czekał na Wykonawców przed głównym wejściem do budynku UJ CM, zlokalizowanego przy ul. Medycznej 7A, 30-688 Kraków. Zamawiający informuje, iż do złożenia oferty nie jest wymagana obecność w trakcie trwania wizji lokalnej, a jedynie zalecany jest w niej udział. Po zmianie: 1. Wykonawca musi zapewnić realizację przedmiotu zamówienia do 31.12.2026r. 2. Zamawiający dopuszcza wcześniejszą realizację przedmiotu zamówienia. 3. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2025r. poz. 514), zwanej poniżej ustawą z postępowania wyklucza się: 3.1 Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3.2 Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2025r., poz. 644 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3.3 Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2026r., poz. 522 z późn. zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy. 4. W celu zapoznania się z miejscem objętym przedmiotem zamówienia, Zamawiający umożliwia Wykonawcom udział (fakultatywny) w wizji lokalnej, której termin wyznacza na dzień 13.08.2026r. o godz. 10:00. Przedstawiciel Zamawiającego będzie czekał na Wykonawców przed głównym wejściem do budynku UJ CM, zlokalizowanego przy ul. Medycznej 7A, 30-688 Kraków. Zamawiający informuje, iż do złożenia oferty nie jest wymagana obecność w trakcie trwania wizji lokalnej, a jedynie zalecany jest w niej udział. |
Informacje dodatkowe
Zamawiający informuje, iż do złożenia oferty nie jest wymagana obecność w trakcie trwania wizji lokalnej, a jedynie zalecany jest w niej udział.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.