Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

dostawa i montaż systemu monitoringu oraz kontroli dostępu, budynku Oddziału Psychiatrycznego Szpitala pw. Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Siedlce, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „dostawa i montaż systemu monitoringu oraz kontroli dostępu, budynku Oddziału…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejSiedlce, Mazowieckieopublikowano 11 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.2.)Oddział zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310309

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kilińskiego 29

1.4.2.)Miejscowość

Siedlce

1.4.3.)Kod pocztowy

08-110

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

6444483

1.4.8.)Numer faksu

6444483

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-siedlce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-siedlce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00386416

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00377877

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.3.Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

dostawa i montaż systemu monitoringu oraz kontroli dostępu, budynku Oddziału Psychiatrycznego Szpitala pw. Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15 Po zmianie: dostawa systemu monitoringu oraz kontroli dostępu, budynku Oddziału Psychiatrycznego Szpitala pw. Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego systemu monitoringu oraz kontroli dostępu w budynku Oddziału Psychiatrycznego Szpitala pw. Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Minimale wymagania techniczne przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego systemu monitoringu oraz kontroli dostępu w budynku Oddziału Psychiatrycznego Szpitala pw. Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Minimale wymagania techniczne przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-14 10:00 Po zmianie: 2026-08-17 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-14 10:05 Po zmianie: 2026-08-17 10:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-12 Po zmianie: 2026-09-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.