Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DOSTAWA SYSTEMU UWIERZYTELNIANIA WIELOSKŁADNIKOWEGO MFA

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA SYSTEMU UWIERZYTELNIANIA WIELOSKŁADNIKOWEGO MFA”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. IX Wieków Kielc 3

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-516

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 395-16-60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swietokrzyskie.pro

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4b7df082-66e4-48ff-925b-463d0e051e64

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00384264

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00341980

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie będzie refinansowane w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

DOSTAWA SYSTEMU UWIERZYTELNIANIA WIELOSKŁADNIKOWEGO MFA

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem udzielenia licencji przez Wykonawcę Systemu służącego do uwierzytelniania wieloskładnikowego użytkowników (MFA).

2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się udzielić lub zapewnić udzielenie wszelkich licencji wymaganych do prawidłowego działania Systemu, jako całości, jak i poszczególnych jego elementów, dla 900 użytkowników, na okres 36 miesięcy, oraz dostarczyć Oprogramowanie niezbędne do uruchomienia Systemu. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia 900 sztuk tokenów sprzętowych zgodnych ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Wykonawca udziela na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji, na okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru wdrożenia Systemu.
4. Wykonawca będzie świadczył usługi gwarancyjne w zakresie wdrożonego Systemu, w tym zapewni usługę wsparcia technicznego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

50 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

QOVO SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9571178026

4.3.3.)Ulica

Wały Piastowskie 1 lok 1508

4.3.4.)Miejscowość

GDAŃSK

4.3.5.)Kod pocztowy

80-855

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

284007,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00445525/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

0 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa nie została wykonana, odstąpienie przez Zamawiającego nastąpiło z winy Wykonawcy w dniu 10.04.2026r.
Nie wypłacono wynagrodzenia, naliczono kary umowne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
314 745 zł2 974 680 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 659 935 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
314 745 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 974 680 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.