Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
194 751 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
do 29 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 194 751 zł – 271 091 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dodatkowy gwarancji i rękojmi Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego

Zamawiający Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie (Rawa Mazowiecka, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego”, wybierając ofertę wykonawcy CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Wartość umowy: 194 751 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
194 751 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 2 czerwca 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 194 751,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 194 751,00 zł do 271 091,10 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000204518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kościuszki 20

1.5.2.)Miejscowość

Rawa Mazowiecka

1.5.3.)Kod pocztowy

96-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lorawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lorawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-701a0b13-e4cd-4f65-a846-06a1da697ca6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-701a0b13-e4cd-4f65-a846-06a1da697ca6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00382999

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Poprawa Jakości edukacji w LO im. Marii Skłodowskiej -Curie w Rawie Mazowieckiej” nr umowy FELD.08.07-IZ.00- 0079/25-00 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00260118

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

197131,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego:
a) 18 szt. komputerów stacjonarnych wraz myszkami komputerowymi, klawiaturami, systemami operacyjnymi i pakietami
oprogramowania biurowego w wersji licencji wieczystej dla szkół
b) 18 szt. monitorów LED 27”;
c) 19 szt. laptopów wraz z torbami systemami operacyjnymi i pakietami oprogramowania biurowego w wersji licencji
wieczystej dla szkół;

4.5.3.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

30213100-6 - Komputery przenośne

48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194751 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

271091,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194751,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141723924

7.3.3)Ulica

Wolność 8 lok. 4

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194751 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-29

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213000-5Komputery osobiste
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 138 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 368 zł508 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
415 037 zł
Źródło próbki
CPV 30213000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
93 368 zł
Mediana
196 138 zł
Górny kwartyl
508 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawa Mazowiecka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 751 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213000-5 (Komputery osobiste). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.