Budowa ulicy Polnej w Kurzętniku
Zamawiający Gmina Kurzętnik (Kurzętnik, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa ulicy Polnej w Kurzętniku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 788 292 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
04 marca 2025
Termin ofert: 19 marca 2025 11:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 czerwca 2025
9 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA KURZĘTNIK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118916 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Grunwaldzka 39 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kurzętnik |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 13-306 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@kurzetnik.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bipkurzetnik.warmia.mazury.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-64f354b1-9ccd-4814-97ca-0c803e6ae38e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00381780 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00130442 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa ulicy Polnej w Kurzętniku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 4.1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. „Budowa ulicy Polnej w Kurzętniku” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 11 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FHU KAMBRUK Wojciech Laskowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7441468428 |
| 4.3.3.) | Ulica | Stradomno 17A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Iława |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 14-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4298644,59 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00265734/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W związku z wystąpieniem okoliczności, których nie można było przewidzieć pomimo zachowania należytej staranności w związku z wystąpieniem intensywnych opadów śniegu i deszczu, długotrwałych ujemnych temperatur oraz okresowych oblodzeni w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) oraz § 15 ust. 1 ust 2 pkt 3) i 4) umowy nadaje się nowe brzmienie |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W związku z wystąpieniem okoliczności, których nie można było przewidzieć pomimo zachowania należytej staranności w związku z wystąpieniem intensywnych opadów śniegu i deszczu, długotrwałych ujemnych temperatur oraz okresowych oblodzeni w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) oraz § 15 ust. 1 ust 2 pkt 3) i 4) umowy nadaje się nowe brzmienie: |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4298644,59 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.