Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
656 337 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 656 337 zł – 1 217 525 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa dróg wewnętrznych (dojazdowych do pól) na terenie gminy Kozłów”

Zamawiający Gmina Kozłów (Kozłów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg wewnętrznych (dojazdowych do pól) na terenie gminy Kozłów”, wybierając ofertę wykonawcy Łukasz Bazior - "P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior". Wartość umowy: 656 337 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KozłówKozłów, Małopolskieopublikowano 6 sierpnia 2026
Wartość umowy
656 337 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Łukasz Bazior - "P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior" (Miechów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 656 337,26 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 656 337,26 zł do 1 217 525,33 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOZŁÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010122

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

60

1.5.2.)Miejscowość

Kozłów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-241

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

(41) 38 41 067

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kozlow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/ugkozlow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1326952

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa dróg wewnętrznych (dojazdowych do pól) na terenie gminy Kozłów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a58ca07-9f88-4a20-add3-e1340ce9d673

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381724

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00070117/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 1917/1 w miejscowości Kozłów oraz dz. nr ewid. 204 w miejscowości Bryzdzyn, odcinek od km 0+080 do km 0+540, dł. 460 mb.

1.1.2 Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 220 w miejscowości Wolica, od km 0+000 do km 0+782, dł. 782 mb.

1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 177/4 w miejscowości Przybysławice, od km 0+000 do km 0+360, dł. 360 mb.

1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 334 w miejscowości Przysieka, od km 0+000 do km 0+136, dł. 136mb.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290766

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZIG.271.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

583043,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Przebudowa dróg wewnętrznych (dojazdowych do pól) na terenie gminy Kozłów”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany do wykonania:
A. Zadania 1 pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 1917/1 w miejscowości Kozłów oraz dz. nr ewid. 204 w miejscowości Bryzdzyn, odcinek od km 0+080 do km 0+540, dł. 460mb”, obejmującego wykonanie:
a. robót przygotowawczych,
b. robót ziemnych,
c. poboczy,
d. podbudowy,
e. nawierzchni,
- w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz doprowadzenia do prawidłowych parametrów jezdnię drogi w zakresie równości podłużnej i poprzecznej, spadków, szorstkości i równości oraz wzmocnienie konstrukcji drogi,
B. Zadania 2 pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 220 w miejscowości Wolica, od km 0+000 do km 0+782, dł. 782mb, obejmującego wykonanie:
a. robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
b. robót ziemnych,
c. poboczy,
d. nawierzchni,
e. zjazdu na drogę powiatową nr 1199K,
- w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz doprowadzenia do prawidłowych parametrów jezdnię drogi w zakresie równości podłużnej i poprzecznej, spadków, szorstkości i równości oraz wzmocnienie konstrukcji drogi,
C. Zadania 3 pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) dz. nr ewid. 177/4 w miejscowości Przybysławice, od km 0+000 do km 0+360, dł. 360 mb”, obejmującego wykonanie:
a. robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
b. robót ziemnych,
c. podbudowy,
d. poboczy,
e. nawierzchni,
f. elementów bezpieczeństwa ruchu,
g. zjazdu na drogę gminną,
- w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz doprowadzenia do prawidłowych parametrów jezdnię drogi w zakresie równości podłużnej i poprzecznej, spadków, szorstkości i równości oraz wzmocnienie konstrukcji drogi,
D. Zadania 4 pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej (dojazdowej do pól) - dz. nr ewid. 334 w miejscowości Przysieka, odcinek od km 0+000 do km 0+136, dł. 136 mb”, obejmującego wykonanie:
a. robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
b. robót ziemnych,
c. podbudowy,
d. poboczy,
e. nawierzchni,
f. elementów bezpieczeństwa ruchu,
g. zjazdu na drogę powiatową nr 1180,
- w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz doprowadzenia do prawidłowych parametrów jezdnię drogi w zakresie równości podłużnej i poprzecznej, spadków, szorstkości i równości oraz wzmocnienie konstrukcji drogi.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

656337,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1217525,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

656337,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Łukasz Bazior - "P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6591492296

7.3.3)Ulica

ul. Podmiejska 65

7.3.4)Miejscowość

Miechów

7.3.5)Kod pocztowy

32-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

656337,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kozłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kozłów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 656 337 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Łukasz Bazior - "P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior" (Miechów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.