Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 890 500 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 października 2027
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 890 500 zł – 4 127 880 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zastosowane materiały budowla40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa skateparku w Gostyninie

Zamawiający Gmina Miasta Gostynina (Gostynin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa skateparku w Gostyninie”, wybierając ofertę wykonawcy ALTRAMPS Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 890 500 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta GostyninaGostynin, Mazowieckie (powiat Gostyniński →)opublikowano 6 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 890 500 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALTRAMPS Sp. z o.o. (Trzebinia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 890 500,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 890 500,00 zł do 4 127 880,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gostynina

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015431

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 26

1.5.2.)Miejscowość

Gostynin

1.5.3.)Kod pocztowy

09-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gostynin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.gostynin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gostynin.logintrade.net/zapytania_email,234285,95dceca0e961b4dc167fabe306d22685.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa skateparku w Gostyninie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f20ad0e-c074-476d-bc85-3f9c1b50c4c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381544

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031533/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Budowa skateparku w Gostyninie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307009

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) oraz SWZ dla zadania inwestycyjnego pod nazwą pn.: „Budowa skateparku w Gostyninie” w formule: „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Przedmiotowe zamierzenie inwestycyjne ma zostać zlokalizowane w Gostyninie przy ul. Polnej , na działkach o numerach ewidencyjnych 140401_1.0001.4006/2, 140401_1.10001.4007 oraz części działki 140401_1001.4005, zgodnie z założeniami graficznymi, zawartymi w Szkicu Sytuacyjnym PFU.
Stan prawny nieruchomości jest uregulowany, a właścicielem jest Gmina Miasta Gostynina.
3. Zamawiający informuje, że na realizację przedmiotowego zadania planuje pozyskać środki finansowe, pochodzące z budżetu państwa w ramach programu: „Program rozwoju infrastruktury sportowej w województwach” (edycja 2027), będącego w dyspozycji Ministerstwa Sportu i Turystyki.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112722-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenów jeździeckich

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2890500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4127880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2890500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTRAMPS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6282303222

7.3.3)Ulica

ul. 1 Maja 59A,

7.3.4)Miejscowość

Trzebinia

7.3.5)Kod pocztowy

32-540

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

1. Wykonanie betonowego skateparku
monolitycznego metodą torkretowania wraz z
robotami żelbetowymi i zbrojarskimi - ALTRAMPS Tomasz Brzozowski.
2. Oświetlenie terenu, monitoring, chodniki,
nawierzchnia poliuretanowa, elementy małej
architektury, betonowe ściany do graffiti, elementy
street workout, trawniki i nasadzenia - informacje o podwykonawcach nie są znane na tym
etapie postępowania.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2890500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gostynina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gostynin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 890 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALTRAMPS Sp. z o.o. (Trzebinia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.