Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
21 033 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wskazanej do realizacji zamówienia (w zakresie kontroli stanu technicz40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego sprawności przewodów kominowych wraz z czyszczeniem w budynkach jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez...

Zamawiający Gmina Miasta Gostynina (Gostynin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego sprawności przewodów kominowych wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Ramo Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 21 033 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasta GostyninaGostynin, Mazowieckie (powiat Gostyniński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
21 033 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ramo Polska Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 21 033,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gostynina

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015431

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 26

1.5.2.)Miejscowość

Gostynin

1.5.3.)Kod pocztowy

09-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gostynin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.gostynin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gostynin.logintrade.net/zapytania_email,237462,8171cb5826a3ce45af2ef78d62135f10.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego sprawności przewodów kominowych wraz z czyszczeniem w budynkach jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ee6d28e-4d7e-4511-bff1-43ac64cf0b96

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413395

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031533/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Mazowsze bez Smogu (przeglądy kominiarskie)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

,,Mazowsze bez smogu”, nr naboru FEMA.02.01-IP.01-010/23, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00379562

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

17100 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie 38 okresowych kontroli stanu technicznego sprawności przewodów kominowych w budynkach jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie z terenu miasta Gostynina, realizowanych w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu”, nr naboru FEMA.02.01-IP.01-010/23, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71317000-3 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom

71315410-6 - Kontrola systemu wentylacji

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21033,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21033,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21033,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ramo Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5223122369

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 214

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-486

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21033,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71630000-3Usługi kontroli i nadzoru techniczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
88 390 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 573 zł225 590 zł
Rozstęp międzykwartylowy
180 018 zł
Źródło próbki
CPV 71630000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 573 zł
Mediana
88 390 zł
Górny kwartyl
225 590 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gostynina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gostynin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 21 033 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71630000-3 (Usługi kontroli i nadzoru technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ramo Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.