Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

Zamawiający Powiat Pyrzycki (Pyrzyce, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu Poprawa jakości i dostępności kształcenia…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PyrzyckiPyrzyce, Zachodniopomorskie (powiat Pyrzycki →)opublikowano 6 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Pyrzycki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684166

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lipiańska 4

1.4.2.)Miejscowość

Pyrzyce

1.4.3.)Kod pocztowy

74-200

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

918811300

1.4.8.)Numer faksu

915065500

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@pyrzyce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pyrzyce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8347469f-9d2a-417a-84b5-a598057d9a83

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00379867

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00242353

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”, realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, numer projektu FEPZ.06.11-IP.01-0003/25

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla gastronomii"

Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych pomocy dydaktycznych do gastronomii na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5e - Część nr 5 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla gastronomii”

Przykładowe pozycje z załącznika 5e - garnki, patelnie, kieliszki, kruszarki do lodu, płyty grzewcze itp.

3.9.)Główny kod CPV

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39221100-8 - Zastawa kuchenna

39222000-4 - Artykuły cateringowe

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

New Life Property Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5242902720

4.3.3.)Ulica

ul. Nowogrodzka 64/43

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-014

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

100150,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00329500/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

100150,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39314000-6Przemysłowy sprzęt kuchenny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Pyrzycki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pyrzyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39314000-6 (Przemysłowy sprzęt kuchenny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.