Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 470 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2026
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe inspektora nadzoru inwestorskiego wyznaczonego do realizacji zamówi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Pełnienie funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano – montażowymi w ramach zadań inwestycyjnych"

Zamawiający Gmina Poddębice (Poddębice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami…”, wybierając ofertę wykonawcy Rafał Ślusarski Biuro Inwestycyjno-Inżynieryjskie PROSTA -PROJEKT. Wartość umowy: 232 470 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PoddębicePoddębice, Łódzkie (powiat Poddębicki →)opublikowano 6 sierpnia 2026
Wartość umowy
232 470 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rafał Ślusarski Biuro Inwestycyjno-Inżynieryjskie PROSTA -PROJEKT (Chmielnik), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 470,00 zł (umowę zawarto 9 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Poddębice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934387

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łódzka 17/21

1.5.2.)Miejscowość

Poddębice

1.5.3.)Kod pocztowy

99-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

(43) 678-25-80,

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@poddebice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://poddebice.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307914

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Pełnienie funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano – montażowymi w ramach zadań inwestycyjnych"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10ced1d4-990f-4be7-a51f-26ddd1fb85c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00379810

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007012/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Pełnienie funkcji wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedsięwzięcie inwestycyjne współfinansowane jest ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244988

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGKM.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

437666,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano – montażowymi w ramach następujących zadań inwestycyjnych:
Część I zamówienia: „Zagospodarowanie nabrzeża rzeki Ner w Poddębicach szansą na zwiększenie atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej Gminy Poddębice” w formule „zaprojektuj i wybuduj”,

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.)Wartość części

215333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano – montażowymi w ramach następujących zadań inwestycyjnych:
Część II zamówienia: „Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, przy ul. Miłej 14/16”, w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.)Wartość części

222333,33 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

232470,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

232470,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

232470,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rafał Ślusarski Biuro Inwestycyjno-Inżynieryjskie PROSTA -PROJEKT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551120200

7.3.3)Ulica

Kielecka 37

7.3.4)Miejscowość

Chmielnik

7.3.5)Kod pocztowy

26-020

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

232470,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Poddębice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 232 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rafał Ślusarski Biuro Inwestycyjno-Inżynieryjskie PROSTA -PROJEKT (Chmielnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.