ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

"Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku „Na Piasku” przy ul. Św. Jadwigi 3/4 we Wrocławiu. – Przebudowa pomieszczeń w segmencie C na cele sanitarne oraz remont korytarzy”.

Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „"Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku „Na Piasku” przy ul. Św. Jadwigi 3/4 we…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 26 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 5 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
Wadium
26 000 zł
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty (G)10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest robota budowlana związana z przebudową i zmianą sposobu użytkowania budynku „Na Piasku” przy ul. Św. Jadwigi 3/4 we Wrocławiu, obejmująca przebudowę pomieszczeń w segmencie C na cele sanitarne oraz remont korytarzy.

  • 2

    ZakresZakres opiera się na dokumentacji technicznej, projekcie budowlanym, projekcie wykonawczym oraz STWiOR; roboty dotyczą architektury, konstrukcji, instalacji elektrycznych i sanitarnych.

  • 3

    ZakresZamówienie nie ma podziału na części, nie przewiduje opcji, a realizacja trwa 180 dni.

Kontekst Atlasu

  • Lokalny rynek tej branży: w województwie dolnośląskim postępowania przyciągały średnio 3,9 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail