Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dzierżawa kuchni w Gminnym Centrum Kultury w Zaleszanach i świadczenie usług cateringowych dla przedszkoli oraz szkół prowadzonych przez Gm. Zaleszany w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029

Zamawiający Gmina Zaleszany (Zaleszany, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Dzierżawa kuchni w Gminnym Centrum Kultury w Zaleszanach i świadczenie usług…”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZaleszanyZaleszany, Podkarpackieopublikowano 5 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZALESZANY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409146

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 16

1.5.2.)Miejscowość

Zaleszany

1.5.3.)Kod pocztowy

37-415

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 158459420

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@zaleszany.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zaleszany.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-654ebbd2-2e6a-4e6e-8f12-289351aea180

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dzierżawa kuchni w Gminnym Centrum Kultury w Zaleszanach i świadczenie usług cateringowych dla przedszkoli oraz szkół prowadzonych przez Gm. Zaleszany w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-654ebbd2-2e6a-4e6e-8f12-289351aea180

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378548

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052810/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług cateringowych na potrzeby przedszkoli samorządowych oraz szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Zaleszany w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345134

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKM.272.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2492978,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Dzierżawa kuchni (zaplecza gastronomicznego) w Gminnym Centrum Kultury w Zaleszanach i świadczenie usług cateringowych dla przedszkoli oraz szkół prowadzonych przez Gm. Zaleszany w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029”.
2. Wykonawca przystępując do realizacji niniejszego zamówienia zobowiązany jest wykonywać zamówienie w dzierżawionych pomieszczeniach kuchni (zaplecza gastronomicznego) w Gminnym Centrum Kultury w Zaleszanach oraz przy użyciu zainstalowanego wyposażenia. Wykaz pomieszczeń kuchni oraz wyposażenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
3. W związku z dzierżawą kuchni (zaplecza gastronomicznego) Gminne Centrum Kultury w Zaleszanach będzie pobierało czynsz dzierżawny w kwocie 4 000,00 zł netto/ miesiąc plus należny podatek VAT. Projekt umowy dzierżawy stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
4. Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia będzie realizowana dla:
1) 70 dzieci (ilość dzieci może ulec zmianie) w wieku przedszkolnym 3-5 lat, które będą uczęszczać do:
a) Przedszkola w Zaleszanach – 37 dzieci,
b) Przedszkola w Obojnej – 33 dzieci;
2) dla 125 dzieci (ilość dzieci może ulec zmianie) w wieku szkolnym 6-15 lat, które będą uczęszczać do:
a) Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaleszanach,
b) Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbydniowie,
c) Publicznej Szkoły Podstawowej w Skowierzynie,
d) Publicznej Szkoły Podstawowej w Turbi.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ określił sztywny i bezwzględny termin rozpoczęcia wykonywania usługi cateringowej od dnia 01.09.2026 r. Ponadto, zgodnie z dyspozycją art. 60 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzegł obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań obejmujących przygotowanie posiłków wyłącznie w miejscu dzierżawy (kuchni Zamawiającego w Gminnym Centrum Kultury), wykluczając tym samym podwykonawstwo. Dokumentacja nakładała również na wykonawcę obowiązek prowadzenia działalności zgodnie z przepisami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
W toku postępowania (po otwarciu ofert, a przed wyborem oferty najkorzystniejszej) ujawniono obiektywne okoliczności uniemożliwiające realizację zamówienia zgodnie z powyższymi wymaganiami, co rodzi niemożliwe do usunięcia sprzeczności:
1) Obiektywna niemożliwość dotrzymania terminu (01.09.2026 r.) w sposób legalny: Kuchnia przeznaczona do oddania w dzierżawę nigdy wcześniej nie była wykorzystywana do produkcji żywności, jest obiektem nowym i nie posiada zatwierdzenia sanitarnego. Z pozyskanych informacji od właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego wynika, że obowiązek zgłoszenia i uzyskania decyzji spoczywa na przyszłym dzierżawcy (Wykonawcy), a termin wydania decyzji wynosi do 14 dni od dnia złożenia kompletnego wniosku. Uwzględniając ramy czasowe prowadzonego postępowania, Wykonawca obiektywnie nie ma możliwości uzyskania wymaganej prawem decyzji przed dniem 01.09.2026 r. Podjęcie działalności bez tej decyzji stanowiłoby rażące naruszenie przepisów prawa żywnościowego.
2) Naruszenie zakazu podwykonawstwa: Z uwagi na kategoryczne zastrzeżenie osobistego wykonania usługi w kuchni Zamawiającego (art. 60 ustawy Pzp), Wykonawca nie może wdrożyć rozwiązań alternatywnych, takich jak tymczasowe przygotowywanie posiłków w innym zakładzie własnym lub podwykonawcy i ich dowóz.
3) Wada opisu przedmiotu zamówienia i naruszenie zasad konkurencji: Dokumentacja zamówienia zawiera wewnętrzne sprzeczności – z jednej strony nakazuje gotowanie w kuchni GCK, z drugiej zaś (w opisie przedmiotu zamówienia) zawiera zapis o uwzględnieniu kosztów przygotowania posiłków „we własnym lokalu” Wykonawcy. Ponadto w SWZ całkowicie przemilczano fakt braku zatwierdzenia sanitarnego kuchni oraz nie uregulowano zasad i terminów jej wcześniejszego przekazania w celu przeprowadzenia procedur odbiorowych. Okoliczności te uniemożliwiły prawidłową kalkulację ceny ofertowej i ocenę ryzyka, co doprowadziło do naruszenia art. 16 pkt 1 ustawy Pzp (zasady zachowania uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców) poprzez potencjalne ograniczenie kręgu podmiotów zdolnych do złożenia ofert.
Wskazane uchybienia mają charakter strukturalny i nieusuwalny na gruncie przepisów ustawy Pzp, ponieważ ich naprawienie wymagałoby fundamentalnej zmiany istotnych warunków zamówienia po otwarciu ofert, co jest prawnie niedopuszczalne. Kontynuowanie procedury i wybór oferty najkorzystniejszej doprowadziłyby do zawarcia umowy wadliwej, której wykonanie od pierwszego dnia byłoby niemożliwe lub nielegalne, co stanowi przesłankę unieważnienia umowy na podstawie art. 457 ust. 1 ustawy Pzp.
Wobec powyższego, zaistniały obligatoryjne przesłanki z art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, a unieważnienie postępowania jest jedynym prawnie uzasadnionym środkiem zaradczym.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1845226,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2141407,80 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zaleszany prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zaleszany.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.