ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Utrzymanie przepraw promowych na rzece Wiśle w ciągu dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w roku 2027 z podziałem na zadania

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego (Batowice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Utrzymanie przepraw promowych na rzece Wiśle w ciągu dróg powiatowych Powiatu…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
18 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena58%Doświadczenie personelu (przewoźników)42%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie górnolinowego przewozu międzybrzegowego przez rzekę Wisłę w 2 zadaniach, w Jeziorzanach i Czernichowie, w ciągu dróg powiatowych.

  • 2

    ZakresKażde zadanie obejmuje świadczenie usług promowych od 2027-01-01 do 2027-12-31, a oferty można składać na wszystkie części.

  • 3

    ZakresWykonawca ma dysponować przewoźnikami z patentami żeglarskimi Urzędu Żeglugi Śródlądowej, aktualnymi badaniami lekarskimi oraz brygadą po 3 przewoźników na każde zadanie.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę oraz doświadczenie personelu przewoźników, a wybór najkorzystniejszej oferty następuje z możliwością negocjacji dla obu części.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 3 000,00 zł dla każdego zadania, zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy i przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Transport Wodny Zbigniew Zając, który złożył jedyną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail