Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
73 788 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie - budynek w Tarnobrzegu

Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -…”, wybierając ofertę wykonawcy ECO Tarnobrzeg Sp. z o.o. Wartość umowy: 73 788 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
73 788 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ECO Tarnobrzeg Sp. z o.o. (Tarnobrzeg).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 73 787,98 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail