ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wiźnie w roku szkolnym 2026/2027”

Zamawiający Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wiźnie (Wizna, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w…”. Termin składania ofert minął 17 sierpnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 257 068 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin rozpatrzenia reklamacji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiźnie w roku szkolnym 2026/2027 w 6 częściach.

  • 2

    ZakresCzęść I obejmuje ziemniaki, owoce i warzywa, a część II artykuły ogólnospożywcze; oferty można składać na kilka części.

  • 3

    ZakresRealizacja dla obu opisanych części trwa od 2026-09-01 do 2027-07-31.

  • 4

    WarunkiOcena ofert w częściach opisanych w ogłoszeniu opiera się na cenie 60 i terminie rozpatrzenia reklamacji 40; zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu i nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia, wcześniejsze pojawiały się w 2025 r.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wiźnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384178499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. kpt. Wadysława Raginisa 12

1.5.2.)Miejscowość

Wizna

1.5.3.)Kod pocztowy

18-430

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 219 6438

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsp@gminawizna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspwizna.edupage.org

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wiźnie w roku szkolnym 2026/2027”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e681b40-c555-4ab6-89d1-e45ad46b9386

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377482

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e681b40-c555-4ab6-89d1-e45ad46b9386

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza)

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO” informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wiźnie, ul. Pl. Kpt. Władysława Raginisa 12, 18-430 Wizna.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w ZSP w Wiźnie: krystian.kraska@cbi24.pl, inspektor@cbi24.pl
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust 1 lit. c) RODO. Oznacza to, że Pani/Pana dane są przetwarzane w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej Pzp), w celu związanym z niniejszym postępowaniem w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
Odbiorcami przekazanych przez Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania zgodnie z art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy Pzp, a także art. 6 ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 lat, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych i ich sprostowania*, ograniczenia przetwarzania** a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy u zna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp.
Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
*Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
**Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego, a także nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia.
Uwaga! Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu*.
*Wyjaśnienie: w przypadku, gdy wykonawca przekazuje dane inne niż jego bezpośrednio dotyczące

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

271.1.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

6

4.1.10.)Ofertę można składać na kilka części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Dostawa ziemniaków, owoców i warzyw

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II: Dostawa artykułów ogólnospożywczych,

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III: Dostawa mrożonek i ryb,

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ IV: Dostawa artykułów mlecznych (nabiał)

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ V: Dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich,

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ VI: Dostawa produktów zwierzęcych.

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2027-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
Cena (C) – waga kryterium 60 %,
Termin rozpatrzenia reklamacji (T) – waga kryterium  40 %.
Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
Cena (C) – waga  60 %
cena najniższa brutto*
C = ------------------------------------------------ x 100 pkt x 60%
cena oferty ocenianej brutto
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym,
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Termin rozpatrzenia reklamacji – waga 40 %
W kryterium „Termin rozpatrzenia reklamacji" ocena zostanie dokonana w oparciu o zadeklarowany termin rozpatrzenia reklamacji tj. termin wymiany towaru na pełnowartościowy (o którym mowa we wzorze umowy). Jeżeli Wykonawca zaoferuje termin rozpatrzenia reklamacji:
tego samego dnia co zgłoszona reklamacja do godziny 13:30- otrzyma - 40 pkt,
następnego dnia do godziny 10:00, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 30 pkt,
następnego dnia do godziny 13:30, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji - 20 pkt,
do 2 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji – 10 pkt,
do 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia reklamacji -0 pkt.
Jeżeli wykonawca nie poda terminu rozpatrzenia reklamacji w ofercie lub poda termin rozpatrzenia reklamacji w niewłaściwy sposób niż wskazano w lit. a-e powyżej, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował termin do 3 dni, licząc od zgłoszenia reklamacji, w związku z tym w dodatkowym kryterium uzyska 0 pkt. Termin rozpatrzenia reklamacji musi być podany w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Łączna ilość punktów = C+T.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin rozpatrzenia reklamacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-17 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-17 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wiźnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wizna.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.