Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Zestawienie i przekazanie Zamawiającemu danych dotyczących liczby unikalnych użytkowników w polach podstawowych zawierających tereny leśne w siatce 1km x 1km”

Zamawiający Instytut Badawczy Leśnictwa (Raszyn, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zestawienie i przekazanie Zamawiającemu danych dotyczących liczby unikalnych użytkowników…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Badawczy LeśnictwaRaszyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 4 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Badawczy Leśnictwa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000115832

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Braci Leśnej 3

1.4.2.)Miejscowość

Raszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

05-090

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@ibles.waw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ibles.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut badawczy

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00376532

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00365009

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-05 10:00 Po zmianie: 2026-08-07 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-05 10:30 Po zmianie: 2026-08-07 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-04 Po zmianie: 2026-09-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Badawczy Leśnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raszyn.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.