ZP 2/2025 DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą (Nowe Miasto Nad Pilicą, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP 2/2025 DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
02 maja 2025
Termin ofert: 21 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
06 sierpnia 2025
1 oferta6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 sierpnia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670205424 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tomaszowska 43 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowe Miasto nad Pilicą |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-420 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL926 - Żyrardowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@zoz-nowemiasto.net |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zoz-nowemiasto.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-79da23a8-4365-41cc-9f38-c9b31cc1c506 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00376105 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00214388 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | ZP 2/2025 DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Asortyment do Tomografii Komputerowej |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33171200-1 - Przyrządy do resuscytacji 33171100-0 - Przyrządy do anestezji 33140000-3 - Materiały medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | TIETZE MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9910444454 |
| 4.3.3.) | Ulica | OSIEDLE 28 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | PRÓSZKÓW |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 46-060 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 29754,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00363440/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 80335,80 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.