Tworzenie i utrzymanie na obszarze gminy, zasobów ochrony ludności oraz infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej (zadania inwestycyjne)
Zamawiający Gmina Miasta Bochnia (Bochnia, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Tworzenie i utrzymanie na obszarze gminy, zasobów ochrony ludności oraz infrastruktury…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
29 lipca 2026
Termin ofert: 11 sierpnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
03 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTA BOCHNIA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661033 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kazimierza Wielkiego 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bochnia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 014 61-49-100 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 014 61-18-399 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@um.bochnia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bochnia.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00374857 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00367117 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | Dostawa kuchni polowej na podwoziu jezdnym jako mobilne zaplecze żywnościowe w sytuacjach kryzysowych. 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa kuchni polowej osadzonej na podwoziu kołowym (np. jednoosiowym z homologacją drogową) lub ramie przystosowanej do załadunku na samochód ciężarowy / przyczepę. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja sprzętu – część II zawierająca stawiane wymagania techniczne i funkcjonalne oraz projektowane postanowienia umowy. Po zmianie: Dostawa kuchni polowej na podwoziu jezdnym jako mobilne zaplecze żywnościowe w sytuacjach kryzysowych. 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa kuchni polowej osadzonej na podwoziu kołowym (np. jednoosiowym z homologacją drogową). 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja sprzętu – część II zawierająca stawiane wymagania techniczne i funkcjonalne oraz projektowane postanowienia umowy. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-06 10:00 Po zmianie: 2026-08-11 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-06 10:30 Po zmianie: 2026-08-11 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-04 Po zmianie: 2026-09-09 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.