Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Przebudowa odcinków ul. Błaszkowskiej i Burzenińskiej w Złoczewie w ciągu drogi powiatowej nr 1705E”

Zamawiający Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu (Sieradz, Łódzkie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Przebudowa odcinków ul. Błaszkowskiej i Burzenińskiej w Złoczewie w ciągu drogi…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730938557

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Wojewódzki 3

1.4.2.)Miejscowość

Sieradz

1.4.3.)Kod pocztowy

98-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

438271661

1.4.8.)Numer faksu

438271662

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pzdsieradz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb1bea31-e09f-4122-8e73-adba9c535e87

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372450

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-07-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357303

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa odcinków ul. Błaszkowskiej i Burzenińskiej w Złoczewie w ciągu drogi powiatowej nr 1705E”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa odcinków ul. Błaszkowskiej
i Burzenińskiej w Złoczewie w ciągu drogi powiatowej nr 1705E”.

3.8.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-09-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki Sp z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389390169

4.3.3.)Ulica

ul. Polna 29

4.3.4.)Miejscowość

Błaszki

4.3.5.)Kod pocztowy

98-235

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

6177966,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00451162/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-07-28

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Protokół konieczności

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Protokół konieczności

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

6653235,73

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Tak

5.7.)Numer ogłoszenia w BZP o zmianie umowy

2025/BZP 00569026/01, 2026/BZP 00351503/01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.